امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

ویژه برنامه عیدانه «سیدخندان» در نوروز ۱۴۰۳

مشاهده ۲۶۹
۱۴۰۲/۱۱/۰۹- ۱۰:۴۵

برنامه تلویزیونی سیدخندان نوروز ۱۴۰۳، با مسابقه لیگ مشاغل و لیگ خاطره بازی مهمان مخاطبان سیماست.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حسین بزرگی راد تهیه کننده برنامه تلویزیونی سیدخندان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، درباره پخش این برنامه در نوروز گفت: پخش این فصل از برنامه سیدخندان با هدف ایجاد سرگرمی سالم و دورهمی خانوادگی، حداقل تا پایان نوروز ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. 

وی افزود: در برنامه نوروزی قصد داریم لیگ خاطره بازی را علاوه بر تماشاگران استودیویی، به جمع مخاطبان تلویزیونی هم بکشانیم. به عبارتی آنها می‌توانند ویدئویی از خاطره‌های خود را برای ما بفرستند. مسابقه لیگ مشاغل را هم ادامه خواهیم داد. 

گفتنی است؛ در جشنواره فیلم عمار امسال، لوح افتخار برنامه تلویزیونی ترکیبی، به دلیل «تلاش برای ارائه الگوی متفاوت در حوزه سرگرمی و طنز فاخر و انقلابی برای مخاطب عام» به برنامه «سیدخندان» تعلق گرفت.

آیتم‌های جدید فصل دوم «سید خندان» شامل مسابقه مشاغل با هدف شرکت دادن تماشاچی، استخر توپ، ملت قهرمان با هدف معرفی افرادی که کمتر دیده شدند، حیاط سید خندان با هدف مشارکت بیشتر تماشاچی‌ها و آیتم سلام است که در شب‌های جمعه میزبان خادمان امام حسین (ع) می‌شود.

«سید خندان» به تهیه‌کنندگی محمد حسین بزرگی‌راد و اجرا و سردبیری محمدرضا شهبازی ، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۲۱ روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

امتیاز شما