امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
«هاشتاغ» در شبکه العالم بررسی می‌کند؛
«هاشتاغ» در شبکه العالم بررسی می‌کند؛

بازتاب تجاوز جدید آمریکا به عراق و سوریه

مشاهده ۱۳۳
۱۴۰۲/۱۱/۱۴- ۱۳:۲۳
تعداد بازدید:133

واکنش ها به تجاوز جدید آمریکا به عراق و سوریه به عنوان بخشی از آنچه دولت آمریکا در پاسخ به حمله چند روز پیش به پایگاه التنف عنوان کرد، در شبکه‌های اجتماعی عربی در برنامه «هاشتاغ» شبکه العالم بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تمرکز تجاوز آمریکا بر استان دیرالزور و المیادین و همچنین گذرگاه السکاک و الحجنا در البوکمال در نزدیکی مرز با عراق با واکنش فعالان شبکه‌های اجتماعی عربی مواجه شده است. فعالان  بر این باورند که این تجاوز، حقیقت دخالت آمریکا در تجاوز به غزه و دفاع از رژیم اشغالگر را کاملاً آشکار می‌کند.

گفتنی است؛ دولت آمریکا مدعی شده است که 85 پایگاه را در سوریه و عراق هدف قرار داده و این پایگاهها مربوط به حمله به التنف بوده است.

واکنش ها به تصاویر منتشر شده بایدن در ظاهری متفاوت با لباس نظامی و دیدار با فرماندهان نظامی آمریکایی قبل از تجاوز به عراق و سوریه از طریق فناوری هوش مصنوعی و ارسال ده‌ها میلیارد دلار کمک به اوکراین و طولانی کردن جنگ با روسیه و ... از موضوعات دیگر شبکه‌های اجتماعی عربی است که در این برنامه مطرح خواهد شد.

«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی، سردبیری حسین الموسوی و اجرای محمد العامری، 14بهمن ماه از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

https://www.alalam.ir/

 

امتیاز شما