امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
صدا و سیمای گلستان و انتخابات اسفند ماه
صدا و سیمای گلستان و انتخابات اسفند ماه

دست پر رسانه استانی برای رویداد مهم 11 اسفند

مشاهده ۱۵۸
۱۴۰۲/۱۱/۱۶- ۱۱:۵۹
تعداد بازدید:158

مدیر کل صدا و سیمای گلستان در بازدید سرزده از پشت صحنه فیلم تلویزیونی نیمه بلند «وسواسی» کاری از سیمای استان که ویژه انتخابات 1402 در حال تصویربرداری است گفت: برآنیم تا با ساخت برنامه‌های این چنینی در رسانه ملی و فضای مجازی نسل جوان را با آگاهی دادن و اطلاعات مکفی پای صندوق های رای روانه کنیم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صداوسیمای گلستان به همراه معاونین خود به صورت سرزده بر سر صحنه فیلمبرداری فیلم تلویزیونی نیمه بلند «وسواسی» کاری از سیمای گلستان که ویژه انتخابات 1402 در حال تصویربرداری است حاضر شد و از نزدیک با عوامل این فیلم دیدار و گفتگو کرد.

 شکری نیا در این دیدار با تاکید بر اینکه در رسانه ملی افتتاح شبکه‌های انتخاباتی کاری جدید و بی سابقه است افزود: برآنیم تا با ساخت برنامه‌های این چنینی در رسانه ملی و در کمیته رسانه ملی و فضای مجازی و نمایش تمام فعالیت‌های دستگاه‌ها و ادارات در حوزه عملکردی که منطبق با عملکردهای یک ساله از بهمن سال گذشته تاکنون باشد، نسل جوان را با آگاهی دادن و اطلاعات مکفی پای صندوق های رای روانه کنیم.

وی ادامه داد: رسانه ملی و اصحاب جرائد تکلیف‌گرا هستند و به وظایف و تکالیف خود در قبال مردم عمل می‌کنند. همزمانی ایام دهه فجر با ماه رجب و مناسبت‌های مختلف ایجاب می‌کند این برنامه‌ها به شکل خاص خود برگزار شود و در سیمای گلستان با ساخت این فیلم تلویزیونی به جهاد تبیین نیز توجه شده است.

مدیر کل صداوسیمای گلستان با اشاره به ساخت تله فیلم و سریال در استان با کمک بازیگران و عوامل بومی افزود: فیلم نیمه بلند داستانی با عنوان «وسواسی» برای انتخابات در حال تولید است که یک کار ۵۰ دقیقه ای برای شبکه ملی است و قرار است در ایام انتخابات برای مخاطبان همیشه همراه در شبکه استانی و شبکه‌های سراسری  پخش شود.

شکری نیا یادآور شد: سریال «تاکسی بهارستان» از دیگر برنامه‌هایی است که در ایام انتخابات در نظر گرفته شده و به موضوع انتخابات و فعالیت در بهارستان می‌پردازد و از ۱۸ تا ۲۰ بهمن ماه پخش آن شروع خواهد شد. این سریال محتوای کمدی و طنز دارد.

وی در پایان اظهار داشت: هویت محوری و عدالت گستری ۲ راهبرد اصلی تحول جدید صدا و سیما به ویژه در حوزه استان‌ها محسوب می‌شود و با ساخت و پخش سریال تلاش داریم آداب و رسوم استان را نشان دهیم و دو سریال دیگر نیز تا پایان امسال در دستور کار است که با توجه به شرایط آب وهوایی تدوین می‌شود.

فیلم تلویزیونی «وسواسی» با ساختار ملودارم اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی احسان رجبلو تهیه و تولید می‌شود. وسواسی داستان محبوبه ناظم جوان مدرسه ای است که وسواس عجیبی روی بازیگوشی بچه‌ها دارد و قرار است برای اولین بار ناظر انتخابات شود و به نظرش کار آسانی است و به قول خودش کسی که بتواند ناظم بچه‌های مدرسه باشد راحت می تواند در یک شعبه انتخاباتی ناظر بزرگسالان باشد چیزی که او نمی داند این تو بمیری از آن تو بمیری‌ها نیست و ادامه داستان...

عوامل سریال عبارتند از: نویسنده زهرا ایزدی، مدیر تصویربرداری حمیدرضا کیوانفر، صدابردار افشین اشراقی، مدیر تولید رقیه اسلانی، دستیار یک مهدی صمدی، مدیر برنامه ریزی امیر علی دونلو، طراح صحنه و لباس انسیه نیشابوری، مدیر تدارکات مرتضی حسینی، عکاس باران انوری  و ناظر کیفی مجتبی طالبی، بازیگران پروین ملکی، زهرا کوهساریان، حمیدرضا میرزایی، رقیه اسلانی، مهدی کردی، پورنیک کاوش، محبوبه بارانی، حسین فدایی، مجتبی شهرآبادی، مهناز قانع، شایان مبصر و ... بازیگران خردسال بارانا آلوستانی، صدرا بوند و السا حاجیلری و... هستند.

تصاویر

امتیاز شما