امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳
"پرونده‌های فلسطین" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛
"پرونده‌های فلسطین" هیسپان تی‌وی بررسی می‌کند؛

ممانعت صهیونیست ها از ورود مواد غذایی برای ساکنان غزه

مشاهده ۱۳۶
۱۴۰۲/۱۱/۱۶- ۱۳:۵۳
تعداد بازدید:136

شبکه هیسپان تی‌وی در برنامه "پرونده‌های فلسطین" نگاهی دارد به اقدام صهیونیست ها در ممانعت از رسیدن مواد غذایی به مردم غزه.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه "پرونده‌های فلسطین" این هفته به واکاوی کمبود شدید مواد غذایی و استفاده صهیونیست ها از گرسنگی مردم به مثابه یک سلاح می‌پردازد. مردم غزه با کمبود شدید مواد غذایی روبرو هستند و رژیم صهیونیستی با مانع شدن از ورود مواد غذایی و ایجاد قحطی و گرسنگی به عنوان سلاحی برای بیرون راندن و کشتن ساکنان نوار غزه استفاده می‌کند. بر اساس گزارش ها، بیش نیمی از جمعیت غزه از کمبود غذا در رنج هستند و نظامیان صهیونیستی نیز افرادی را که سعی می‌کنند خود را به کامیون‌های حامل مواد غذایی برسانند، مورد هدف قرار می دهد.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت13:00از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات ،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما