امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳

سیگنال رسانی مداوم در بدترین شرایط آب و هوایی

مشاهده ۱۶۴
۱۴۰۲/۱۱/۱۸- ۰۹:۵۵

باهمت وتلاش کلیه همکاران مستقر در ایستگاه‌ها بخصوص همکاران واحد ساختمان وتاسیسات، کلیه شبکه‌های تلویزیونی وسیگنال رسانی در بدترین شرایط آب و هوایی بدون هیچگونه مشکلی به کار خود ادامه می دهند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نزول رحمت الهی و بارش سنگین برف طی روزهای اخیر، اگر چه موجب رفع بخشی از نگرانی‌های موجود در زمینه کمبود آب وسبب مسرت هموطنان شده است، لیکن شرایط نسبتا بحرانی را برای همکاران مستقر در ایستگاه‌های تلویزیونی و رادیویی بوجود آورده است.

با همت مضاعف و تلاش جهادی همکاران خدمتگزار در ایستگاه‌ها و بدون درنظر گرفتن زمان، مکان و شرایط نامساعد جوی از کوچکترین تلاش برای خدمت رسانی به دیگر واحدها دریغ نکرده و همواره در خط مقدم سیگنال رسانی‌ها بوده اند.

حفظ و برقراری و نگهداری خط 20 کیلو ولت، آبرسانی به ایستگاه‌ها، تعمیرات موتورخانه‌ها، بازدید ادواری سیستم‌های گرمایشی، تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از یخ زدگی سیستم های تاسیساتی، کمک به واحد ترابری در بازگشایی راه دسترسی ایستگاه‌های برف‌گیر و همکاری در کلیه اموری که به رفاه همکاران و برقراری سیگنال پایدار مربوط می‌شود، بخشی از خدمات و زحمات ایشان به شمار می رود.

خدمت و تلاش این عزیزان در برف و بوران و در سرمای جانکاه، قبل از اینکه به چشم خلق خدا بیاید به محضر خدای متعال رسیده و این بهای خدمت را جز خدای‌منّان کسی نمی‌تواند عهده دار شود. از پروردگار عالمیان دوام توفیقات روز افزون این همکاران گمنام و توفبق قدردانی از زحمات ایشان را خواستاریم.

امتیاز شما