امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

آغاز مناظرات انتخاباتی داوطلبان در سیمای خراسان رضوی

مشاهده ۲۶۰
۱۴۰۲/۱۱/۱۹- ۱۱:۳۲

مناظرات انتخاباتی داوطلبان در سیمای خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، طبق مقررات موضوعی کمیته تبلیغات ستاد انتخابات کشور و استان خراسان رضوی، در راستای آشنایی آحاد جامعه با نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و تعاملی چندسویه در تحلیل و نظرگاه‌های آنان نسبت به نیاز های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم در هر حوزه انتخابیه در استان خراسان رضوی، در این مناظرات ضمن معرفی نامزدها و برنامه آنان و مواجهه حضوری داوطلبان با یکدیگر از طریق سیمای خراسان رضوی، نامزدها از طریق 12 کانال افتتاح شده انتخاباتی معرفی خواهنتد شد. 

استان خراسان رضوی با دارا بودن 12 حوزه انتخابیه در صدد است تا زمینه معرفی کامل داوطلبان را فراهم ساخته و با افزایش آگاهی‌های عمومی مردم بهترین و اصلح ترین نامزدهای انتخابات را معرفی و با حضور حداکثری مردم در یازدهم اسفند ماه زمینه انتخاباتی پرشور را فراهم نماید.

داوطلبان نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی در مهلت قانونی برای این مناظرات ثبت نام نمودند و این برنامه‌ها از روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه در محل استودیو ثامن صداوسیمای خراسان رضوی ضبط می‌شود.

تهیه کننده برنامه علی قنبرداری است و همکاران وی عبارتند از: کارگردانان جواد تقوی و سید عباس ضیایی، میزبان و مجری برنامه رضا شکری قادیکلایی، تصویر برداران علی مهاجران، حسن ناصری و بهزاد اسفندیاری و صدابردار مسعود آبیاری. 

مجموعا ضبط و تولید برنامه‌ها بیش از 14 روز به طول می انجامد و پس از آماده سازی و تدوین برنامه‌ها توسط صداوسیمای خراسان رضوی پخش خواهد شد.

امتیاز شما