امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

«جام‌جم» ماجرای بودجه صداوسیما را شفاف می‌کند/ صفر تا صد بودجه امشب در شبکه یک

مشاهده ۱۲۵
۱۴۰۲/۱۱/۲۳- ۱۴:۰۳

برنامه «جام‌جم» بعد از بحث هفته گذشته درباره رسانه و انتخابات این بار به سراغ موضوعی مهم یعنی بودجه صداوسیما رفته که حرف و حدیث‌های بسیار درباره آن مطرح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «جام‌جم» چند هفته‌ای است اتفاقات روز را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ بعد از موضوع بحران و خبر به رسانه و انتخابات رسید و حالا موضوع بودجه رسانه ملی را دستمایه قرار داده است.

از جنجال صحبت‌های سردبیر ارشد خبرگزاری صداوسیما در رابطه با برخی از شائبه‌ها درباره مواجهه رسانه ملّی تا اعداد و ارقام تعرفه‌های تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس در 200 کانال تلویزیون که هفته گذشته بحث شد این بار در هفته‌هایی که پس از اعلام بودجه، ماجرای 58 درصد افزایش و رشد بودجه و یا به گونه‌های مختلف دیگر این مباحث مطرح شد، جام‌جم امشب قسمتی ویژه دارد.

بحث صفر تا صد بودجه صداوسیما را با حسن نجفی سولاری مدرس دانشگاه و پژوهشگر و منصور مظفری مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد پیش می‌برد.

این اولین باری است که علاوه بر پاسخ‌های متعدد رئیس صداوسیما درباره بودجه به رسانه‌ها، صداوسیما درباره بحث بودجه‌ای خودش میز رسانه‌ای را تدارک می‌بیند.

برنامه تلویزیونی «جام‌جم» با رویکردی نقادانه به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و با سردبیری و میزبانی سیداحمد موسوی صمدی هر دوشنبه حوالی ساعت 23:15 به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.


امتیاز شما