امروز چهارشنبه  ۲۹ فروردين ۱۴۰۳

جشن تولدی برای سلامت شما/ 21 سالگی رادیو سلامت مبارک

مشاهده ۱۷۳
۱۴۰۲/۱۱/۲۳- ۱۴:۰۶

همزمان با 21 سالگی شبکه رادیویی سلامت، سه شنبه 23 بهمن، جشن باشکوهی در استودیو شماره یک ا حضور برنامه سازان این شبکه رادیویی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه رادیویی قصد دارد به مناسبت 21 سالگی رادیو سلامت، با حضور برنامه سازان صدای دانش نشاط و آرامش سه شنبه 21 بهمن همزمان با سالروز ولادت امام حسین ع و اعیاد شعبانیه، جشنو تولد 21 سالگی رادیو سلامت را جشن بگیرد.
اجرای گروه نوازنده، مسابه ویژه همکاران و برنامه سازان، و بخش های مختلف نمایشی و طنز از بخش های این برنامه شاد و مفرح است. اجرای این برنامه را گویندگان رادیو سلامت بر عهده دارند و دکتر نهضت باهنر، مدیر شبکه رادیویی سلامت نیز در این جشن همراه برنامه سازان خواهد بود.
شنونده‌های عزیز رادیو سلامت می توانند از ساعت 10 به مدت 120 دقیقه بخش هایی از برنامه را در تارنمای این شبکه رادیویی تماشا کنند. ضمنا بخش های از برنامه نیز از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.
و البته شنوندگان هم در این جشن بر روی انتن بایه آرزوی خوب برای رادیو سلامت در «جشن نور است و صدا» روی موج سلامت همراه خواهند بود
همزمان با 21 سالگرد تاسیس رادیو سلامت، ویژه برنامه  «جشن نور است و صدا»، با اجرای «مسعود خواجه وند» و «ندا خواجه نوری» به مرور نقش رادیو سلامت در ارتقاء و تبیین سبک زندگی بهتر برای مخاطبان می‌پردازد. در این برنامه رادیویی که سردبیری آن را فاطمه شهبازی بر عهده دارد، دکتر «حسن خجسته» معاون سابق صدای رسانه ملی حضور خواهند داشت.
این برنامه به تهیه کنندگی «سولماز عطایی» از بخشهای متنوع و مختلفی از جمله خاطره گویی همکاران رادیو سلامت از برنامه‌ها، رادیو سلامت در گذر تاریخ، حضور شنوندگان رادیو سلامت و احرای زنده برنامه، پیام تبریک ریاست محترم سازمان صدا و سیما دکتر پیمان جبلی، یادبود دکتر صدیقه اعتماد سعید مدیر سابق شبکه رادیویی سلامت، پوشش دادن جشن سالروز تاسیس این شبکه رادیویی، و مسابقه و ... شکیل شده است.
 ویژه‌ برنامه «جشن نور است و صدا»، سه شنبه 24 بهمن، از ساعت 9 الی 11 و 30 دقیقهه از رادیو سلامت پخش می‌شود.

امتیاز شما