امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

تدارک شبکه تهران برای اعیاد شعبانیه

مشاهده ۱۲۹
۱۴۰۲/۱۱/۲۳- ۱۴:۱۴

شبکه تهران در اعیاد شعبانیه و ولادت با سر سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، حضرت عباس (ع) و روز جانباز و امام زین العابدین (ع) و روز صحیفه سجادیه، ویژه برنامه «سدره»،«طهرون تهران»، «سلام تهران» و «به خانه بر می‌گردیم» را روانه آنتن می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «سدره» به تهیه‌کنندگی و اجرای مهیار عبداللهی هر شب از ساعت 24 به مدت یک هفته به صورت زنده و مستقیم از کربلای معلی روی آنتن می‌شود. این برنامه با حضور مادحین اهل بیت (ع)، خادمین حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) تماشایی می‌شود. سدره هر شب از یک کارشناس مذهبی و تعدادی میهمان ویژه نیز میزبانی خواهد کرد و با آنها درباره کرامات اهل بیت عصمت و طهارت (ع) گفت‌و‌گو می‌کند.

جُنگ شبانگاهی «طهرون، تهران» یک برنامه شاد و مفرح در حوزه سرگرمی است که بیشتر مهمانان آن دهه هشتادی‌ها هستند. در این جُنگ شبانگاهی تلاش شده با ایجاد فضایی بانشاط، جوان و پویا قصۀ آدم‌های مختلف روایت شود. «طهرون تهران» میزبان غلامحسین دخانی‌پی از خادمین امام حسین (ع) است تا درباره مرمت فرش‌های حرم‌ امام حسین (ع) با وی صحبت کند و محمد ارزبین "خواننده" چند قطعه ترانه شاد به بینندگان تقدیم می‌کند. آیتم‌های نمایشی، گزارش، مستند، استاپ‌موشن، اجرای خوانندگان جوان، استندآپ کمدی و حضور هنرمندان نسل جوان، روایت تهرانی‌های قدیم، مسابقه و چالش تماشاگران و موسیقی اقوام در این برنامه طراحی شده است. «طهرون تهران» با میزبانی مهبد قناعت پیشه و تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی حوالی ساعت 21 روی آنتن می رود.

همچنین برنامه صبحگاهی «سلام تهران» هر روز از ساعت 6:30 تا 9 صبح به مناسبت اعیاد شعبانیه به صورت ویژه‌ای تماشایی می‌شود. در این برنامه گفتگوهایی با موضوع اعیاد شعبانیه تدارک دیده شده است و حضور خوانندگان و مهمان‌های ویژه نیز پیش‌بینی شده است. سلام تهران با اجرای ابوالفضل اینانلو، هومن ستوده و صاحبه عظیمی و تهیه کنندگی ساسان گلستانه روی آنتن شبکه تهران سیما می رود.

برنامه «به خانه بر می‌گردیم» در ایام اعیاد شعبانیه فضایی مفرح و عیدانه دارد. قرار است در این برنامه از هنرمندان و خوانندگان مطرح کشور میزبانی شود تا اعیاد شعبانیه را در کنار خانواده جشن بگیریم. «به خانه بر می‌گردیم» با اجرای قاسم بی‌نیاز، حسین مولایی، علی نظری، راحله امینیان، زینب پورابراهیم و محدثه صارمی هر روز حوالی ساعت 16:30 آنتن می‌شود.

تامین برنامه و پخش شبکه تهران نیز با تدارک برنامه‌های کوتاه و تامینی مثل کمدین، بی‌صبرانه، موسیقی تصویرهای عیدانه و ... اعیاد شعبانیه را رنگارنگ می‌کنند.

امتیاز شما