امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

آغاز ضبط مناظرات انتخاباتی در شبکه اترک

مشاهده ۲۱۰
۱۴۰۲/۱۱/۲۴- ۱۱:۳۰

صداوسیمای خراسان شمالی مناظرات انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  را در سه حوزه انتخابیه استان آغاز کرد .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  دکتر رضا واعظی مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی با بیان اینکه بر اساس اعلام آمادگی که داوطلبان در سامانه مربوطه برای حضور در مناظرات داشتند ، گفت: مناظرات از روز سه شنبه 24 بهمن ماه آغاز خواهد شد . همه نامزدهای هر حوزه ی انتخابیه می توانند در قالب یک مناظره برنامه‌های خود را در موضوعات مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، ملی و استانی در معرض عمومی قرار دهند و به این طریق فرصتی برای افکار عمومی فراهم می‌شود تا بتواند قضاوت کنند .

در این مناظره‌ها  نامزدها در 3 حوزه انتخابیه «بجنورد ، مانه و سملقان ، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم»، «اسفراین و بام و صفی آباد» و «شیروان» برنامه‌ها، دیدگاه‌ها و آرای خود را به مخاطبان کانال های انتخاباتی ارائه می‌کنند. ضبط مناظرات از سه شنبه 24 بهمن آغاز و تا 27 بهمن ادامه خواهد داشت.

هر مناظره دارای 7 بخش است که مناظره کنندگان به سوالاتی درخصوص جایگاه نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مسائل مهم هر حوزه انتخابیه و ... پاسخ داده و ضمن بیان دیدگاه‌های خود به نقد دیدگاه‌های سایر نامزدهای حاضر در مناظره می‌پردازند.

امتیاز شما