امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

«شادیمونه» ویژه برنامه اعیاد شعبانیه رادیو صبا

مشاهده ۱۲۳
۱۴۰۲/۱۱/۲۴- ۱۱:۴۴

رادیو صبا به مناسبت فرا رسیدن ماه شعبان با ویژه برنامه «شادیمونه» به استقبال اعیاد شعبانیه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه رادیویی به مناسبت فرا رسیدن ماه شعبان ویژه برنامه «شادیمونه» را تقدیم مخاطبان می‌کند.
«شادیمونه» ویژه برنامه اعیاد شعبانیه است که با هدف شادی دل حضرت صاحب الزمان(عج) و تعجیل فرج ایشان در فضایی شاد به ترویج اخلاق و فضایل نیک انسانی می‌پردازد.
محمد حسین خسروجردی تهیه کننده برنامه  توضیح داد: «شادیمونه» یک برنامه ترکیبی شاد است، که با بخش‌های متنوع «نمایش طنز، تعامل با مخاطبان، پخش موسیقی طنز، شعرخوانی طنز، اجرای استندآپ، خاطره‌گویی» به ترویج خلق و خوی نیک و اخلاق پسندیده می‌پردازد.
خسروجردی بیان کرد: در این برنامه به دنبال این هستیم که با ترویج اخلاق پسندیده به یاران امام زمان(عج) بپیوندیم و در هر برنامه به یک موضوع اخلاقی می‌پردازیم، به این صورت که موضوع برنامه با طراحی یک نمایش طنز شروع می‌شود و از مخاطبان می خواهیم درباره موضوع برنامه نظر بدهند و با این برنامه در تعامل باشند.
وی افزود: بعد از گذشت نیمی از برنامه یک زنگ هشدار داریم، که مخاطبان را به تامل وامیداریم که چه راهکارهایی برای ترویج اخلاق پسندیده حل مشکل‌های اجتماعی متناسب با موضوع برنامه پیشنهاد می‌کند.
تهیه کننده برنامه گفت: «شادیمونه» یک دفتر دارد که در آخر برنامه یک یادداشت صوتی با عنوان «حرف دل» برای امام زمان(عج) در  آن ثبت می‌کنیم که این حرف دل متناسب با موضوع  برنامه و  برگرفته شده از نظرات و  دلگویه‌های مردمی است.
ویژه برنامه «شادیمونه» از روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه تا میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) هر روز ساعت ۱۰ صبح تقدیم مخاطبان می‌شود.
این ویژه برنامه به تهیه کنندگی محمد حسین خسروجردی و با اجرای مهدی معجونی کسمایی و با بازیگری مژگان واعظیان و نویسندگی سمیرا جعفری از رادیو صبا پخش می‌شود.

امتیاز شما