امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳

ماجرای تمدید «گواهینامه رانندگی» هندی در شبکه تهران

مشاهده ۱۶۳
۱۴۰۲/۱۱/۲۵- ۱۱:۲۰

فیلم سینمایی «گواهینامه رانندگی» با گویندگی ۳۲ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سینمایی در گونه اکشن، کمدی و درام محصول هند در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی مهسا عرفانی است. شیلا آژیر، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، امیر حکیمی، مونا خجسته، شهریار ربانی، علی اصغر نیک رضایی، شیرین روستایی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، محمد صادقیان، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، محمدطاهر ابوالقاسم، مریم معینیان، امیر منوچهری، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، حسین نورعلی، منوچهر والی زاده و مهسا عرفانی صداپیشه‌های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که با یک سوءتفاهم کوچک، بازیگر محبوب هندی و طرفدار دوآتشه‌اش درگیری کلامی‌پیدا می‌کنند و این سرآغاز رقابتی بین این دو، در بین مردم و رسانه‌ها می‌شود. بازیگر که انسانی شریف و فرهیخته است با رفتاری درست، به این دعوا پایان می‌دهد و دوستی بین این دو نفر شکل می‌گیرد.

فیلم هم داستان جذابی دارد و هم به لحاظ فنی خوش ساخت است در حالی که لحظات مفرح زیادی دارد و به این ترتیب به عنوان یک فیلم کمدی که هدف اصلی از ساخت آن هم خنداندن و سرگرم کردن مخاطب بوده است موفق عمل می‌کند.

شبکه‌ی تهران، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

امتیاز شما