امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
در «فلسطین الصمود» از شبکه الکوثر؛
در «فلسطین الصمود» از شبکه الکوثر؛

سخنان سیدحسن نصرالله در روز جانباز

مشاهده ۱۲۹
۱۴۰۲/۱۱/۲۵- ۱۱:۳۵
تعداد بازدید:129

برنامه «فلسطین الصمود» از شبکه جهانی الکوثر، امشب موضوع «گزیده و تحلیلی از سخنان سیدحسن نصرالله در روز جانباز» را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم «روز جانباز» ضمن تجلیل از نیروهای جانباز مقاومت و نقش حمایتگرانه جمهوری اسلامی ایران از این محور به رژیم صهیونیستی هشدار داد: اگر دشمن تهدیدهای خود را علیه ما اجرا کند به جای ۲۰۰ هزار شهرک‌نشین، ۲ میلیون صهیونیست آواره خواهند شد.

وی با تبریک روز پاسدار به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد: سپاه پاسداران از همان ابتدا پشتیبان واقعی و حامی قوی همه گروه‌های مقاومت بوده است.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی، خطری برای منطقه است، تاکید کرد: اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی، سرآغاز بحران‌ها در منطقه است و تاریخ لبنان بر این موضوع شهادت می دهد.

برنامه «فلسطین الصمود» یا «مقاومت فلسطین» محصول گروه سیاسی شبکه الکوثر، با حضور کارشناسان مطلع و آگاه، با اجرای میثم ماجد و تهیه کنندگی علی خلیلی هر شب ساعت 19:15 به وقت تهران بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

امتیاز شما