امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
از شبکه الکوثر؛
از شبکه الکوثر؛

سخنرانی اخیر سیدحسن نصرالله به یاد رهبران شهید

مشاهده ۱۴۱
۱۴۰۲/۱۱/۲۸- ۱۲:۰۲
تعداد بازدید:141

برنامه «فلسطین الصمود» از شبکه جهانی الکوثر، امشب موضوع «سخنرانی اخیر سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان به یاد رهبران شهید» را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای طریق القدس، مواضع خود در خصوص حمله «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین را روشن کرد. از مهم ترین محورهای سخنان دبیرکل حزب الله لبنان می توان به موارد زیل اشاره کرد. طراحی و اجرای عملیات «طوفان الاقصی» تماما فلسطینی بود؛ مدیریت اصلی جنگ و جنایات اسرائیل در غزه با آمریکا است؛ کلیه گروه‌های مقاومت در منطقه اعم از عراق، یمن و لبنان در پشتیبانی از مقاومت فلسطین متحد و منسجم هستند؛ حمایت ایران از فلسطین همیشه بوده و هست اما دخالتی در عملیات طوفان الاقصی نداشت؛ تنها راه عدم گستردگی جنگ، توقف جنایات آمریکا و اسرائیل در غزه است؛ تمام گزینه‌ها از سوی همه گروه‌های مقاومت از جمله حزب‌الله روی میز است؛ احتمال وارد شدن جبهه لبنان به درگیری‌ با اسرائیل واقعی است و در صورت وقوع، دیگر به عملیات مرزی اکتفا نخواهد شد؛ و آسیب‌پذیری آمریکا و اسرائیل در صورت گسترش دامنه جنگ قطعی است.

برنامه «فلسطین الصمود» یا «مقاومت فلسطین» محصول گروه سیاسی شبکه الکوثر، با حضور کارشناسان مطلع و آگاه، با اجرای نجوا دباغ و تهیه کنندگی علی خلیلی هر شب ساعت 19:15 به وقت تهران بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

امتیاز شما