امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
در «عراق الغد» از شبکه الکوثر؛
در «عراق الغد» از شبکه الکوثر؛

تاکید عراق بر خروج نیروهای آمریکایی

مشاهده ۱۰۲
۱۴۰۲/۱۱/۲۹- ۱۱:۵۳
تعداد بازدید:102

برنامه «عراق الغد» از شبکه جهانی الکوثر، امشب موضوع «خروج نیروهای آمریکایی از عراق؛ تاکید بغداد و انکار واشنگتن» را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نخست وزیر عراق در دیدار با اعضای کنگره آمریکا خواستار خروج نیروهای آمریکایی از عراق بعد از رسیدن نیروهای این کشور به مرحله پیشرفته امنیتی شد.«محمد شیاع السودانی»، نخست وزیر عراق در حاشیه نشست امنیتی مونیخ با چهار تن از اعضای کنگره آمریکا دیدار و گفت‌وگو کرد، و در این دیدار گفت‌وگوهایی در خصوص پایان حضور نیروهای ائتلاف بین‌المللی (آمریکایی) در عراق پس از رسیدن نیروهای امنیتی عراق به مرحله پیشرفته در آمادگی و عملکرد بالا، انجام شد. این درحالی است که محافل مردمی خواستار تجدید نظر در روابط با کشورهای غربی برای پایان دادن به نقض حاکمیت بغداد توسط واشنگتن شدند و بر لزوم اتخاذ مواضع و تصمیمات جدی دولت برای تسریع در خروج نیروهای آمریکایی از عراق و پایان دادن به حضور نظامیان خارجی تاکید کردند.

برنامه «عراق الغد» یا «عراق فردا» محصول گروه سیاسی شبکه الکوثر، با حضور کارشناسان مطلع و آگاه، با اجرای لیث جعفر ترابچی و تهیه کنندگی سیدکاظم فخرالذاکرین، یکشنبه 29 بهمن ماه، ساعت 19:15 به وقت تهران بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

امتیاز شما