امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

«صبح صبا» تماشایی می‌شود

مشاهده ۱۴۷
۱۴۰۲/۱۱/۳۰- ۱۱:۲۰

برای اولین بار برنامه صبحگاهی «صبح صبا» همزمان با پخش رادویویی به صورت تصویری هم تقدیم مخاطبان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، روز چهارشنبه دوم اسفند همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مجله صبحگاهی صبح صبا به صورت تصویری تقدیم مخاطبان می‌شود.

امیر اکبری تهیه کننده برنامه گفت: «صبح صبا» یکی از برنامه‌های صبحگاهی پر مخاطب رادیو است که در فضایی شاد در قالب یک مجله رادیویی مخاطبان را در جریان رویداد های جامعه قرار می دهد، از آنجایی که این برنامه ارتباط صمیمانه ای با مخاطبان دارد و بسیاری از آنها خواستار تماشای تصویراین برنامه هستند، از روز چهارشنبه همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مخاطبان می توانند این برنامه را به صورت تصویری تماشا کنند.

اکبری افزود: با توجه به این که «صبح صبا» یک برنامه صبحگاهی طنز است و تصویر در انتقال حس طنز نقش به سزایی دارد پخش تصویری این برنامه می تواند ارتباط مخاطبان را با برنامه نزدیک تر کند و صمیمیت بیشتری بین آنها ایجاد کند.

وی افزود: علاقه مندان می توانند روزهای چهارشنبه «صبح صبا» را همزمان با پخش رادیویی از سایت رادیو صبا و برنامه کاربردی ایرانصدا به صورت تصویری ببینند و بشنوند.

صبح صبا شنبه تا چهارشنبه ساعت ۶:۳۰ با اجرای مهبد قناعت پیشه و مریم خادم پور و تهیه کنندگی امیر اکبری تقدیم مخاطبان می‌شود.

امتیاز شما