امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳

«نگهبان قدس» از شبکه الکوثر

مشاهده ۱۳۴
۱۴۰۲/۱۱/۳۰- ۱۲:۳۲

مجموعه تلویزیونی «نگهبان قدس» از شبکه الکوثر پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال در 30 قسمت، با کارگردانی باسل الخطیب و تهیه کنندگی زیاد علی به دوران کودکی «هیلاریون کابوچی» می‌پردازد.

مجموعه تلویزیونی «حارث القدس» داستان زندگی و مبارزات یک شخصیت معروف جهان عرب و مسیحیت به نام «ایلاریون کبوجی» است که در حلب سوریه به دنیا می‌آید و وارد آموزش تعالیم دین مسیحی می‌شود و به ریاست کلیسای کاتولیک بیت المقدس می‌رسد.همزمان دوران ریاست وی با جنگ شش روزه اعراب و اسرائیل و اعتقاد وی به حق فلسطینی‌ها و اعتراض به جنایات صهیونیست‌ها باعث می‌شود که به طور جدی‌تر به فعالیت در حمایت از مقاومت بپردازد و همین موضوع باعث می‌شود که رژیم صهیونیستی وی را به زندان بیندازند و بعد از سه چهار سال با وساطت پاپ آن زمان آزاد و به واتیکان تبعید شود.

مالک محمدآبادی، راشد عساف، سامیا الجزائری، صباح الجزائری، ربیع ژان، امل عرفه، بسام، داکک، ایهاب شعبان، لیا مبردی، امل سعدالدین، سلیم صبری، نادین کادور، روبا آل حلبی، جیما دریو، سیدجمال ناصر، و.... مجموعه بازیگران سوری و لبنانی هستند که در سریال «نگهبان قدس» نقش آفرینی کرده اند. مجموعه تلویزیونی «نگهبان قدس» از دوشنبه 30 بهمن ساعت 23:00 به وقت تهران بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

امتیاز شما