امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳

از خانواده منتظر تا رویدادهای تاریخی در «سرزمین من» رادیو فرهنگ

مشاهده ۹۵
۱۴۰۲/۱۲/۰۱- ۰۸:۴۱

برنامه «سرزمین من» با موضوع بررسی رویدادهای تاریخی و گشتی در دیدنی‌ها و موزه‌های کشور‌ سه شنبه یکم اسفندماه از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجله رادیویی «سرزمین من» رویدادهای تاریخی و اجتماعی را بررسی می‌کند. این‌ برنامه از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ پخش می‌شود و به وقایع و‌ روزنگار تاریخی می‌پردازد.
امروز در بخش «آن‌سوی تاریخ» محمد سجادی کارشناس و تحلیلگر سیاسی به تبیین تحولات تاریخی کشور می‌پردازد. محمدرضا مختاری اصفهانی، پژوهشگر تاریخ معاصر در بخش «یادها و یادگارها»؛ مروری بر مهمترین رویدادهای سرزمین من در چنین روزی دارد. گفتگو با حجت الاسلام میرزابیگی کارشناس مهدویت در خصوص خانواده منتظر از دیگر بخش های برنامه است.                                      
در بخش کُهَن یادگار ؛ خانه موزه دین و دنیا جمکران  به کارشناسی دکتر کارگر ؛ پژوهشگر و استاد دانشگاه معرفی می‌شود.
گفتگو با  مجتبی شجاعی کارشناس سیاسی در خصوص مشارکت مردم و تضمین امنیت از دیگر بخش های این برنامه است.
بسته صوتی برنامه به موضوع مشارکت سیاسی مردم و انتخابات اختصاص دارد و‌بخشی نیز با عنوان « رد روباه» پخش می سود همچنین با توجه به آغاز دهه مهدوی بخشی به این موضوع اختصاص داده شده است.
سوال بخش تعاملی برنامه نیز درباره  معرفی قدیمترین بخش کاخ گلستان است.
 برنامه «سرزمین من» کاری از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ به تهیه کنندگی  محمدرضا حاج حیدری،کارشناسی محمد علی مومنی و گویندگی سید دانیال معنوی است که ساعت ۱۳ روی موج اف ام ردیف۱۰۶ مگاهرتز پخش می‌شود.

 

امتیاز شما