امروز چهارشنبه  ۲۹ فروردين ۱۴۰۳

ضبط مناظره‌های نامزد‌های انتخابات در صدا و سیمای خوزستان

مشاهده ۵۴۶
۱۴۰۲/۱۲/۰۲- ۰۸:۵۱

در روز‌های باقیمانده به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ضبط مناظره‌های تلویزیونی نامزد‌ها مجلس در صدا و سیمای استان خوزستان درحال انجام است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به منظور ایجاد عدالت تبلیغاتی در میان نامزدهای مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان در برنامه "مناظره" اولویت بندی پاسخگویی به سوالات با انجام قرعه کشی مشخص می‌شود و تاکنون مناظره‌های ۱۱ حوزه از ۱۲ حوزه انتخابیه در استان خوزستان ضبط و تولید شده است.

در این زمینه، داریوش دبیقی، مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان گفت: ضبط و تولید مناظره‌های انتخاباتی از ۱۷ بهمن ماه امسال آغاز شده است و ضبط مناظره‌های حوزه انتخاباتی اهواز، باوی، کارون و حمیدیه به علت تعدد نامزدها، در یک روز انجام نخواهد شد و پیش بینی می‌شود در بازه زمانی ۲ تا ۳ روزه ضبط شود.

وی افزود: برای انتخابات امسال، ۲۰۰ کانال تلویزیونی باهداف اجرای عدالت رسانه‌ای و فرصت تبلیغاتی برابر میان نامزد‌های ۱۱ اسفندماه امسال فعال شده است که سهم صدا و سیمای استان خوزستان در ۲ مرکز اهواز و آبادان، ۱۴ کانال است. دسترسی به کانال‌های تبلیغاتی انتخابات با بروزرسانی و کانال یابی مجدد گیرنده‌های دیجیتال امکانپذیر است.

امتیاز شما