امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

لحظه‌های اجابت، برنامه اذانگاهی رادیو خوزستان

مشاهده ۱۰۵
۱۴۰۲/۱۲/۰۲- ۰۹:۰۲

«لحظه‌های اجابت» برنامه اذانگاهی رادیو خوزستان است که هر روز باهدف بررسی اهمیت نماز، تشریح احکام شرعی، پاسخ به سوالات فقهی مخاطبان و مباحث کارشناسی تقدیم شنوندگان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «لحظه‌های اجابت» عنوان برنامه ای معارفی از تولید رادیو خوزستان است که به اهمیت نماز، تشریح احکام شرعی، پاسخ به سوالات فقهی مخاطبان، می‌پردازد. مباحث کارشناسی، اذان، دعا و مناجات، معرفی قاریان برجسته و مساجد نمونه استان از بخش های این برنامه است.

از ویژگی‌های این برنامه حضور هفتگی عوامل برنامه در روزهای چهارشنبه در مسجد یا نماز خانه مطرح محل زندگی خود با هدف آشنایی با این امکان و با دعوت از آنان است. در این حضور هفتگی امامان جماعت و هیئت امنای مسجد ضمن معرفی برنامه‌های فرهنگی وبه ویژه با توجه به قرارداشتن در ایام انتخابات در خصوص آمادگی و تدارکات دیده شده برای برگزاری یک انتخابات پرشور در حوزه انتخابیه خود گفت و گو می‌کنند.

این برنامه به تهیه کنندگی نسترن شهسواری، صدابرداری امجد جلالی، گویندگی افشین حسین خانی و گزارشگری الهام باقر باغبانی هر روز به مدت 45 دقیقه در رادیو خوزستان تقدیم هم استانی‌های خداجوی خوزستانی می‌شود.

امتیاز شما