امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ویژه برنامه‌های نیمه شعبان از صدای پایتخت
ویژه برنامه‌های نیمه شعبان از صدای پایتخت

«به امید دیدار» از رادیو تهران

مشاهده ۱۰۰
۱۴۰۲/۱۲/۰۲- ۰۹:۱۰

انتظار واقعی از زبان مردم، مستند راه‌های انتظار و مهربانی به خلق خدا به نیت امام زمان(عج) را از برنامه «به امید دیدار» رادیو تهران، ویژه نیمه شعبان از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می‌شنوید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، همزمان با شب میلاد منجی عالم بشریت شنبه 5  اسفند،  شبکه رادیویی تهران پخش احیاء نیمه شعبان را از ساعت 24 تا 4:45  صبح تقدیم مخاطبان می‌کند. برای آشنایی بیشتر مخاطبان با اعمال و فضائل احیای شب نیمه شعبان در این شب روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز با شبکه رادیویی تهران همراه شوید.  ارتباط زنده با کربلای معلی و نجف از دیگر بخش های این ویژه برنامه خواهد بود.

از دیگر ویژه برنامه‌های شبکه رادیویی تهران که به مناسبت ولادت حضرت قائم(عج) روی آنتن می رود، می توان به ویژه برنامه «به امید دیدار» اشاره کرد.  این برنامه از چهار گروه برنامه ساز از صبح تا شب روی آنتن رادیو تهران خواهد رفت.

گروه فرهنگ و جامعه از ساعت 6:30، گروه تاریخ و معارف از ساعت 10 ،  گروه دانش و اقتصاد از ساعت 14:45  جشن نیمه شعبان را همراه با مولودی خوانی و اجرای زنده موسیقی و تدارک بخش های مذهبی ارتباط با عتبات عالیات و گفتگو با خیرین و تهیه گزارش های جشن و شادی در سطح شهر اجرا می‌کنند.

گروه ورزش و تفریحات با رویکرد اجتماعی به آداب انتظار و بررسی شیوه‌های تربیتی یک منتظر واقعی در قالب های مختلف می‌پردازد که از ساعت 17 تقدیم مخاطبان می‌شود. کودکان مهدوی، سینمای مهدوی، ترکیب سخنان بزرگان و کارشناسی مذهبی، مستند راه‌های انتظار و مهربانی به خلق خدا به نیت امام زمان(عج) از آیتم های این برنامه است.

مفهوم انتظار به اشکال و قالب های مختلف در زندگی روزمره، انتظار واقعی از زبان مردم، مفهوم جهانی انتظار با رویکرد حق طلبی و ظلم ستیزی و عدالت گستری،  بازتاب مفهوم انتظار در ادبیات و هنر مهدوی بخش های مختلف برنامه به امید دیدار که در قالب آیتم، مهمان حضوری و تلفنی و مشارکت مردم بر روی آنتن می رود.

برنامه «تهران من» و «باغ فیض» نیز شنبه 5 اسفند به استقبال میلاد باسعادت حضرت مهدی(عج) می روند.

امتیاز شما