امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

پیام رئیس سازمان صداوسیما برای جشنواره "زیرچترلبخند"/ به امید گسترده شدن چترلبخند بالای سر همه مردم ایران

مشاهده ۸۸
۱۴۰۲/۱۲/۰۲- ۰۹:۱۱

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما با ارسال پیام به مناسبت برگزاری آیین پایانی جشنواره «زیر چتر لبخند» از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان جشنواره تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما با ارسال پیام به مناسبت برگزاری آیین پایانی جشنواره «زیر چتر لبخند» از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان جشنواره تشکر کرد و آرزومند گسترده شدن چترلبخند بالای سر همه مردم ایران شد.

متن پیام به این شرح است:

«هواللطیف
جشنواره طنز و رادیو، زیر چتر لبخند به سومین دوره برگزاری خود رسید. جشنواره ای که توانسته در دو بخش حرفه ای و مردمی، توجهات زیادی را به خود جلب کند. به خصوص که این دوره با محورهایی مانند؛ نقد سبک زندگی غربی و هجو غرب، حقوق و رفتار شهروندی، خانواده و جمعیت، شهرنشینی و مهاجرت معکوس و طنز در ادبیات انقلاب با استقبال چشمگیری همراه شد.
خوشبختانه رادیو به عنوان رسانه ای گرم و پویا، همواره مخاطبانی وفادار داشته که حامیان اصلی برنامه‌ها و جشنواره‌های مختلف آن بوده اند. باعث خرسندی است که در ایام مبارک اعیاد شعبانیه شاهد برگزاری مراسم اختتامیه این دوره خواهیم بود.
بی شک زیر چتر لبخند می تواند باعث هم افزایی بیشتر در راستای تعامل گسترده تر با مخاطبان شود و مدیریت خط سبزی دوران تحول را خاصه در حوزه طنز، بیش از گذشته به منصه ظهور برساند. طنز در رادیو، قدمتی دیرین داشته و هم پا و هم موج با دغدغه‌های مخاطبان، ساخته و پرداخته شده است.
لازم می دانم از زحمات یکایک عزیزانی که در برگزاری این جشنواره همت به خرج دادند، سپاسگزاری کنم و از آنانی که با ارسال آثار خود به رونق آن کمک کردند، تشکر نمایم.

توفیقات روزافزون تمامی عوامل این جشنواره را از خداوند منان خواهانم و امیدوارم شاهد برگزاری ادوار بعدی این جشنواره باشیم و چتر لبخند بر سر تمام ملت ایران، گسترده شود.

پیمان جبلی
رئیس سازمان صداوسیما»

امتیاز شما