امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
دیدار دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای استان؛
دیدار دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان گیلان با مدیرکل صدا و سیمای استان؛

در خواست مجمع مشورتی نظام مسائل استان گیلان برای همکاری با رسانه استانی

مشاهده ۱۱۶
۱۴۰۲/۱۲/۰۲- ۱۰:۰۲
تعداد بازدید:116

معاشرتی دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان گیلان با دکتر ربانی مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان در این دیدار ضمن معرفی اهداف و ارکان مجمع گفت: مجمع مشورتی پس از صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری مبنی بر حضور جوانان در عرصه‌های مختلف اجرایی، فرهنگی و اجتماعی  و در راستای تحقق واژگان مدیران جوان، کارگزاران جوان، فعالان جوان و اندیشمندان جوان چهار شاخصه ای که در کنار الگوی مدیریت جهادی و انقلابی زمینه ساز ایران قوی خواهد بود منجر به شکل گیری مشورتی نظام مسائل کشور ذیل کمیته نظارت مجلس شورای اسلامی‌شده است.

وی افزود: ارائه راهکارهای اجرایی و عملیاتی پس از شناسایی مسائل اصلی استان و اعلام آن به دستگاههای اجرایی و کمیسیون‌های تخصصی در مجلس شورای اسلامی جهت قانونگذاری و اصلاح فرآیندها یکی از اقداماتی است که توسط مجمع مشورتی دنبال می‌شود.

معاشرتی مطالبه گری منصفانه، مودبانه، معقولانه و مجدانه را از وظایف و اهداف اصلی مجمع عنوان کرد و از صدا و سیمای استان در راستای تحقق این اهداف خواستار همکاری شد.

دکتر ربانی مدیرکل صدا و سیمای گیلان نیز تصریح کرد: مجمع مشورتی به عنوان بازوی مشورتی می تواند در جهت رفع مسائل و مشکلات استان و شهرستان و بالفعل نمودن ظرفیتهای موجود گامی موثر بردارد.

وی در ادامه با اشاره به سند تحول سازمان صدا و سیما به تاکید بر مطالبه گری در این سند اشاره کرد و افزود: مطالبه گری رویکرد صدا و سیمای گیلان است و در برنامه‌های مختلف تولیدی پیگیر مسائل و مشکلات استان است و برای تحقق اهداف مجمع آمادگی همکاری و تولید برنامه‌های مشترک را دارد.

امتیاز شما