امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

تعامل و هم افزایی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان با رسانه استانی

مشاهده ۱۱۸
۱۴۰۲/۱۲/۰۳- ۰۸:۳۹

حجت الاسلامی نجفی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان با دکتر ربانی مدیرکل رسانه استانی در راستای هم افزایی بیشتر و تولید برنامه‌های موثر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در این دیداربا اشاره به اهمیت و اثرگذاری کار رسانه ای و تبلیغ و بهره گیری از ظرفیت نیروهای انقلابی گفت: تبلور محتوای رسانه ای نیروهای انقلابی نقشی اثرگذار در جهاد تبیین دارد.

حجت الاسلام نجفی با بیان اینکه نهاد تبلیغات اسلامی از ظرفیت بالای در جهت تولیدات رسانه‌ای دارد، افزود: شاید این سخن گزافه نیست که سازمان تبلیغات اسلامی علیرغم در اختیار داشتن امکانات محدود جزو پرکارترین نهادهای فرهنگی نظام است که در همه بخش‌های فرهنگی و در همه مناطق شهری و روستایی و محروم نقش جدی و سازنده دارد . وی در ادامه تعامل دو نهاد فرهنگی  و تولید برنامه‌های موثر را گامی مهم و اثرگذار در راستای تبلیغ فرهنگ غنی اسلام و ترویج سبک زندگی اسلامی دانست.

دکتر ربانی مدیرکل صدا و سیمای گیلان نیز ضمن تبریک و  آرزوی توفیق برای مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان گفت: توجه به پیوست رسانه ای در فعالیتهای سازمان تبلیغات اسلامی نشان از نگاه ویژه به مخاطب است که در رویکرد این سازمان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. وی با بیان اینکه دو نهاد می تواند بر رفع دغدغه‌های فرهنگی در استان کمک کند.

امتیاز شما