امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

بازدید رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان و استاندار خراسان جنوبی از ضبط مناظرات انتخاباتی در رسانه استانی

مشاهده ۱۴۱
۱۴۰۲/۱۲/۰۳- ۱۰:۴۵

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان و استاندار خراسان جنوبی در آخرین روز ضبط مناظرات از روند اجرای مناظرات در صدا و سیمای خراسان جنوبی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حجت السلام یعقوبی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان در بازدید از نحوه ضبط مناظرات ضمن تشکر و خداقوت به همکاران صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: اخلاق و اصل انصاف را در تبلیغات مدنظر داشته باشند و نامزد‌های حاضر در صحنه انتخابات در نظر داشته باشند که مجریان و ناظران و دست اندرکاران حوزه انتخابات با هیچ فردی در حوزه رعایت قانون تعارف نخواهند داشت.

وی افزود: تمامی فعالیت‌های نامزد‌ها چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی رصد می‌شود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان افزود: اگر نامزدی موارد لازم را رعایت نکند ممکن است منجر به تجدید نظر در صلاحیت وی شود.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: طبق ماده ۶۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان تا قبل از صدور اعتبارنامه منتخبان مجلس می‌تواند نسبت به بررسی مجدد صلاحیت افراد ورود کرده و اعلام نظر کند.

بازدید استاندار خراسان جنوبی از روند ضبط مناظرات نامزده‌های دوازدهمین دوره مجلس شوراس اسلامی در صدا و سیما

استاندار خراسان جنوبی نیز با حضور در صدا و سیمای خراسان جنوبی از روند ضبط مناظرات نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شوراس اسلامی‌ بازدید کرد.

قناعت در بازدید از روند ضبط دومین مرحله‌ی مناظرات نامزد‌های مجلس شورای اسلامی در صدا و سیمای استان، ضمن ابراز رضایت از روند ضبط مناظرات گفت: ضبط مناظرات، یک فرصت عدالت انتخاباتی برای نامزد‌ها است که دولت این فرصت را فراهم کرده و صدا و سیما متولی اجرای این فرصت است.

استاندار افزود: هیأت نظارت بر انتخابات استان نیز در روند ضبط مناظرات حضور دارد که این مناظرات در چارچوب تعیین شده انجام شود.

قناعت با اشاره به اینکه ضبط مناظرات نامزد‌ها در استان‌ها و پخش آن از صدا و سیمای محلی، برای اولین بار در انتخابات ایران انجام می‌شود افزود: امیدواریم از این تجربه برای برگزاری انتخاباتی پرشورتر در دوره‌های بعد بهره بگیریم.

 

تصاویر

امتیاز شما