امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
در گزارش شبکه العالم؛
در گزارش شبکه العالم؛

تحولات منطقه فلسطین اشغالی به ویژه نوار غزه تحت محاصره

مشاهده ۱۳۶
۱۴۰۲/۱۲/۰۳- ۱۵:۴۸
تعداد بازدید:136

تعامل پیشگامان دیجیتالی کشورهای حوزه خلیج فارس درباره تحولات منطقه فلسطین به ویژه نوار غزه در «نقطه تواصل» شبکه العالم رصد می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با گذشت بیش از 130 روز از تجاوز رژیم اسرائیل به باریکه نوار غزه و ادامه جنایات و نسل کشی، رویدادها و تحولات جدید و بازتاب آن در سکوهای‌های دیجیتال عربی در برنامه «نقطه تواصل» بررسی می‌شود.

اقدام عمو ربیعی، میوه فروش مصری در رساندن پرتغال های خود به مردم غزه توسط کامیون‌های حامل کمک به مردم غزه، بازتاب گسترده ای در شبکه‌های اجتماعی داشته و مورد تحسین و قدردانی کاربران و فعالان قرار گرفته است.

کمپین الکترونیکی از طریق سایت‌ها و پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس برای بستن خط ارسال تدارکات به رژیم اشغالگر صهیونیستی و شرمانه خواندن حمایت از صهیونیست ها، موضوع دیگر مطروحه در این برنامه خواهد بود.

 واکنش ها به درد و رنج مردم غزه در محاصره و قحطی و گرسنگی و بیماری در میان آوارگان فلسطینی که فاجعه انسانی را در حال رقم زدن است، نیز در این برنامه تشریح خواهد شد.

«نقطه تواصل» با اجرای جیهان عبدالنبی، تولید دفتر شبکه العالم در بیروت، سوم اسفند ماه، ساعت 21 به وقت تهران به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

 

 

امتیاز شما