امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
گفت وگوی پدر شهید "جرادات" با شبکه العالم؛
گفت وگوی پدر شهید "جرادات" با شبکه العالم؛

آیا گمان می‌کنی، پسرم را بکُشی از حقم می‌گذرم؟

مشاهده ۱۰۶
۱۴۰۲/۱۲/۰۵- ۱۰:۳۵
تعداد بازدید:106

پیکر «یاسر حنون» و «سعید جرادات» که بر اثر حمله پهپادی رژیم صهیونیستی در اردوگاه جنین در کرانه باختری به شهادت رسیدند، تشییع شد.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با گذشت 141 روز از حملات رژیم  اشغالگر اسرائیل به غزه و نسل کشی؟ در جنایتی دیگر در حمله پهپادی به اردوگاه جنین،خودروی یاسر حنون، فرمانده تیپ جنین را بمباران و به همراه «سعید جرادات» به شهادت رساندند.

گفتنی است دهها کودک فلسطینی نیز در این محل حضور داشتند که زخمی‌شدند.

گردان جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی‌با صدور بیانیه ای شهادت «یاسر حنون» و «سعید جرادات» را اعلام و تاکید کرد که خون آنها پایمال نخواهد شد.

 صدای بمباران در اردوگاه جنین شنیده شد. یک پهپاد رژیم صهیونیستی، خودروی یاسر حنون، فرمانده تیپ جنین را بمباران کرد که وی به همراه سعید جرادات به شهادت رسید و ده‌ها کودک فلسطینی که در محل حضور داشتند نیز زخمی‌شدند.

"رائد جرادات" پدر شهید سعید جرادات در مصاحبه خبرنگار شبکه العالم خطاب به اشغالگران صهیونیست گفت: فکرمی‌کنی اگر پسرم را بکشی از حقم می‌گذرم، ما تا قیامت ایستاده ایم، این اشغالگران می خواهند ما را نابود کنند اما نسلها پشت سر هم می آیند. مردم در خیابان راه می روند و به بهانه افراد مسلح، بمباران می‌شوند تو فقط بی گناهان را می‌کشی.

این اولین اقدام ارتش رژیم اشغالگر در اردوگاه جنین برای کشتن جوانان نبود که آنان را تهدیدی برای امنیت خود می داند.

 از سال گذشته ده‌ها حمله هوایی صورت گرفته است، اما نیروهای مقاومت همچنان تاکید می‌کنند که به هر قیمتی ادامه خواهند داد.

امتیاز شما