امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

شور و شوق انتخابات «غیر علنی» می‌شود

مشاهده ۸۵
۱۴۰۲/۱۲/۰۷- ۱۰:۳۱

رادیو صبا درویژه برنامه انتخاباتی «غیر علنی» با شور و شوق مخاطبان را دعوت به حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «غیر علنی» عنوان یکی از ویژه برنامه‌های انتخاباتی این شبکه رادیویی است که از بهمن ماه به استفبال انتخابات مجلس شورای اسلامی رفته است و در فضایی شاد و طنز به موضوع انتخابات می‌پردازد.

مهدی مجنونی کسمائی تهیه کننده این برنامه گفت: در این برنامه تلاش می‌کنیم در فضایی شاد شور و شوق انتخاباتی در بین مردم ایجاد کنیم و به آنها یاد آوری کنیم که هر یک رای در انتخابات تاثر گذار و سرنوشت ساز است . این برنامه در قالب طنز پیش می رود، که در آن قرار است یک نفر از شخصیت های طنز به عنوان رییس اتحادیه طنزپردازان رادیو صبا انتخاب و معرفی شود، هر یک از این شخصیت ها تلاش می‌کنند از هر فرصتی برای معرفی بیشتر خود استفاده کنند تا در نهایت به عنوان رییس این اتحادیه انتخاب شوند.

تهیه کننده برنامه بیان کرد: در این نمایش رادیویی گریزی هم به اتفاقاتی که ممکن است در یک انتخابات رسمی‌پیش بیاید می زنیم ، مثل تبلیغات درست و نادرست انتخاباتی، حمایت از نامزدهای انتخاباتی و معرفی صحیح آنها و ارایه راهکار برای داشتن انتخاب بهتر.
وی افزود: در این برنامه تلاش کردیم به شیرینی و طنازانه درگیری‌هایی که نامزدهای انتخاباتی با آن مواجه می‌شوند را به مخاطبان نشان دهیم.

«غیر علنی» از شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۸ به مدت ۳۰ دقیقه به تهیه‌کنندگی مهدی مجنونی کسمائی، سر دبیری کیاوش کمالی فر، اجرای لاله جلال آبادی و بازیگری ارسلان جولایی، امیر قربانی، امیر بیشه، آرمان غفاریان و مریم خادم پور تقدیم مخاطبان می‌شود.
نویسندگی این برنامه بر عهده کیاوش کمالی فر، حمید پارسا و مصطفی کلاته است

امتیاز شما