امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

مثبت انتخابات تجلیگر وحدت ملی

مشاهده ۱۱۴
۱۴۰۲/۱۲/۰۸- ۱۱:۰۷

رادیو صبا در ویژه برنامه مثبت انتخابات وحدت و حماسه ملی در یک روز انتخاباتی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه رادیویی روز جمعه ۱۱ اسفند همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ویژه برنامه «مثبت انتخابات» را تقدیم مخاطبان می‌کند.

رضا عزتی تهیه‌کننده این ویژه برنامه گفت: مثبت انتخابات عصر روز جمعه تقدیم مخاطبان می‌شود، یعنی زمانی که بسیاری از هم وطنان ما با حضور خود پای صندوق های رای حماسه آفریدند و تجلی گر  وحدت ملی شدند، ما تلاش می‌کنیم در این ویژه برنامه انعکاس کننده این حماسه و وحدت ملی از سراسر کشور باشیم. «گزارش‌های مردمی، اطلاع رسانی آخرین اخبار پایگاه‌های انتخاباتی ، پخش تلفن‌های مردمی، اجرای مشترک با صدای مراکز استان‌هاو پخش آیتم‌های متنوع انتخاباتی» از بخش این برنامه است.

مثبت انتخابات در این روز با رادیوهای استانی کردستان، سیستان و بلوچستان، اصفهان، اردبیل، خراسان رضوی اجرای مشترک دارد و گزارشی از روز انتخاباتی در این استان‌ها تقدیم شنوندگان می‌کند و با ارتباط با گزارشگران شهرستان‌ها در صدای مراکز  بوشهر، آذربایجان غربی، چهارمحال بختیاری، البرز و قزوین حال و هوای مردم را در این روز  منعکس می‌کنیم.

ویژه برنامه «مثبت انتخابات» از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه به تهیه کنندگی رضا عزتی و با اجرای مهدی پر و لاله جلال آبادی تا ساعت ۲۲ همراه مخاطبان می‌شود.

امتیاز شما