امروز شنبه  ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

شبکه دنا همپای مردم برای روز سرنوشت

مشاهده ۱۵۸
۱۴۰۲/۱۲/۱۰- ۰۸:۲۳

صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد، به منظور مشارکت حداکثری و آگاهی بخشی برای انتخاب اصلح در انتخابات 11 اسفند، ویژه برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه دنا به مناسبت دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در روز جمعه 11 اسفندماه حضور گسترده مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد را در حوزه‌های مختلف رای گیری نمایش می دهد.

به همین منظور معاونت های مختلف این شبکه ویژه برنامه‌هایی را پیش بینی کرده است.

ویژه برنامه «هشتک برای ایران» از سیمای شبکه استانی دنا، 8 اسفند ماه تا 12 اسفند ماه در سه بخش ساعت 11 ،19و 22 به مدت 60 دقیقه بصورت زنده تقدیم مخاطبان می‌شود. همچنین این برنامه در 11 اسفندماه حماسه حضور مردم استان را به تصویر می‌کشد.

این برنامه با حضور هنرمندان و کارشناسان، اجرای زنده خوانندگان، گروه سرود، نماهنگ، کلام رهبری و پخش اطلاعیه‌های ستاد انتخابات برگزار می‌شود.

پخش گزارش از حضور مردم  پای صندوق رأی در شهرهای مختلف استان و ارتباط زنده با محل اخذ رأی از دیگر آیتم های این برنامه است.

« هشتک برای ایران» به تهیه کنندگی امیر خادمی، کارگردانی مهدی غلامی و اجرای مهدی عادل زاده و مهدی ابراهیم خانی، از ساعات اولیه صبح تا پایان وقت انتخابات، از سیمای شبکه استانی دنا روی آنتن می رود.

معاونت صدا با ویژه برنامه «روز انتخاب» از ساعت 7 صبح تا ساعت 24 بصورت زنده و با هدف اطلاع رسانی، ترغیب، تهییج و انعکاس انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انعکاس حضور مردم پای صندوق های رای همراه با مخاطبان شبکه رادیویی دنا خواهد بود.

ارتباط زنده با گزارشگران در سطح حوزه‌های انتخابیه استان و شعب اخذ رای، بخش کارشناسی، وکس پاپ، آنونس و موسیقی با کلام و بی کلام از جمله آیتم های این برنامه رادیویی است.

ویژه برنامه رادیویی «روز انتخاب» را فریبا پورعلی، میترا الهی و رضا داستان تهیه کنندگی و فردین جهانتاب، محمدصادق آزادی، حمیدرضا رحمت پور، طیبه صادقی و طاهره نظری نسب گویندگی می‌کنند.

معاونت خبر هم با فعالیت گروههای خبری انتخابات، روز یازدهم اسفند را در سراسر استان پوشش خبری می دهد. تهیه و پخش بخش های خبری رادیویی و تلویزیونی، ارتباط زنده از شعب اخذ رأی با شبکه‌های سراسری، تهیه گزارش از جلوه‌های ویژه انتخابات، تهیه گزارش از صندوق های سیار اخذ رأی در مناطق سخت گذر استان، پخش لحظه به لحظه اطلاعیه‌های ستاد انتخابات، تهیه و تنظیم خبر مکتوب و انتشار در سایت خبرگزاری صدا و سیما، انتشار و بارگذاری محتواهای تولیدی در شبکه‌های اجتماعی، کانال و پیام رسان‌ها، از اقدامات وسیع معاونت خبر در روز انتخابات است.

 

امتیاز شما