امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

آنتونی سوآ و عکسی که تاریخ‎ساز شد

مشاهده ۱۷۵
۱۳۹۸/۰۲/۰۳- ۱۲:۴۱

آنتونی سوآ و عکسی که تاریخ‎ساز شد

آنتونی سوآ، عکاس مشهور آمریکایی است که عکسی که وی در اعتراضات سراسری سال 1987 در کره جنوبی گرفت، برنده جایزه ورلدپرس فوتو در سال 1988 شد، از این رو برنامه «عکس‎های تکان دهنده» این هفته شبکه هیسپان‎تی‎وی، داستان این عکس را بازگو می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه برنامه «عکس‎های تکان‎دهنده» به تهیه‎کنندگی و کارگردانی کیانوش الطافی و ضمن بررسی تاریخچه عکاسی خبری و عکاسان مشهور، مهم‎ترین عکس‎های خبری سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جهان را نقد و بررسی می‎کند.
سوژه این قسمت از برنامه به «آنتونی سوآ» عکاس معروف آمریکایی اختصاص دارد که بیشتر عمر خود را به عکاسی خبری و مستند پرداخته است. او حرفه خود را از شیکاگوتایمز آغاز و در سال 1985 به نیویورک رفت تا برای آژانس Black Star کار کند. عکسی که وی در اعتراضات سراسری سال 1987 در کره جنوبی گرفت، برنده جایزه ورلدپرس فوتو در سال 1988 شد.
برنامه «عکس‎های تکان‎دهنده» کاری از واحد برنامه‌های شبکه پرس‎‏تی‎وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان‎تی‎وی به صورت زبانگردانی، روزهای چهارشنبه ساعت 00:45 به وقت تهران پخش و تکرار آن روز پنجشنبه ساعات 3:45، 12:45 و 19:15 است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما