امروز سه شنبه  ۸ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مسابقه بزرگ عید غدیر خم از رادیو تهران

مشاهده ۳۶۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۵- ۱۴:۲۰
برنامه «تا انتهای هدایت» به مناسبت عید غدیر خم در نوبت پخش‎های مختلف با شنوندگان رادیو تهران همراه می‎شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه «تا انتهای هدایت» از ساعت 6 تا 10 نیز ضمن گفت‌وگو با هنرمندان، سلبریتی‌ها و ورزشکاران مطرح کشور روی آنتن می‎رود، تلاش این برنامه این است که در دهه امامت، بیشتر با هنرمندان سادات گفت‌وگو کند.

در بخش دیگر این برنامه چند روایت از افرادی که پیمان اخوت و برادری بسته‎اند و اتفاقات خوبی برای آن‎ها رقم خورده است، برای شنوندگان بازگو می‎شود.

این ویژه برنامه کاری از گروه برنامه‎ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران است که با اجرای محمدحسین امیدی پخش می‎شود.

ویژه برنامه «تا انتهای هدایت» از ساعت 14:55 تا 18 نیز با طراحی مسابقه‎ای به مناسبت عید بزرگ غدیر با شنوندگان رادیو تهران همراه می‎شود. علاقه‎مندان می‎توانند از طریق شماره تلفن‌های 22652466 یا 22652465 با این برنامه در تماس باشند یا از طریق سامانه پیامکی 3000094 در مسابقه عید غدیر شرکت کنند و یکی از برندگان این مسابقه شوند.

گروه تفریحات و سرگرمی رادیو تهران به مناسبت این روز در برنامه «تا انتهای هدایت» مسابقه ویژه واقعه غدیر خم را طراحی کردند که همراه با آیتم‎های نمایشی طنز تقدیم مخاطبان می‌شود.
این برنامه در بخش دیگر خود با معرفی چهره‌های خوب شهر، اجرای استند آپ کمدی، معرفی خواننده‌ها و خبرهای عجیب و غریب، با اجرای نسترن حسنی و علی تسنیمی روی آنتن رادیو تهران می‎رود.

ویژه برنامه «تا انتهای هدایت» از ساعت 18 تا 20:30 نیز با مشارکت مخاطبان در برنامه با یک موضوع (چگونه باید شادی‌ها را تقسیم کنیم؟) مهمان خانه‌ شنوندگان می‎شود.

در بخش‎هایی از ویژه برنامه «تا انتهای هدایت» نیز کارشناسان مذهبی درباره واقعه غدیر خم و رویدادها و حواشی این روز مباحثی مطرح می‎کنند.

شبکه رادیویی تهران در این عید بزرگ با چهار گروه اخلاق و زندگی شهروندی، گروه تفریحات و سرگرمی، گروه تهران و رویدادها و گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری از ساعت 6 صبح تا اذان مغرب با ویژه برنامه تا «انتهای هدایت» مخاطبان را همراهی می‎کنند.

 شنوندگان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.

همچنین مخاطبان از سرتاسر کشور هم می‎توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده‌های دیجیتال (ست تاپ باکس) دریافت کنند.

 

 

 

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما