امروز سه شنبه  ۳۰ مهر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

پیش تولید «جشن سربرون» پس از نوروز آغاز می‌شود

مشاهده ۳۰۶
۱۳۹۷/۱۲/۱۹- ۰۸:۳۶

پیش تولید «جشن سربرون» پس از نوروز آغاز می‌شود

تهیه کننده «جشن سربرون» از آغاز تصویربرداری سریال در سال آینده به کارگردانی مجتبی راعی خبر داد.

«علی آشتیانی‌پور» تهیه کننده سریال «جشن سربرون» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، درباره آغاز مرحله پیش تولید این سریال گفت: به دلیل مشکلاتی که وجود داشت هنوز نتوانستیم مرحله پیش تولید را شروع کنیم و همچنان منتظر آخرین جلسه که قرار است از سمت سیما فیلم برگزار شود و نتیجه آن هستیم. 

وی ادامه داد: اگر همه برنامه‌ها طبق روال پیش رود به امید خداوند بعد از تعطیلات نوروزی سال ۹۸، پیش تولید را آغار خواهیم کرد. 

این تهیه کننده همچنین بیان داشت: متن‌های این سریال به طور کامل توسط مجتبی راعی به نگارش درآمده است. 

وی درباره زمان شروع تولید «جشن سربرون» نیز بیان داشت: ان شاءالله از سال آینده تولید را آغاز خواهیم کرد. به این دلیل که کار سخت و پر پروداکشنی است باید قبل از شروع تولید تمامی مقدمات را فراهم کنیم تا حین تولید به مشکلی برنخوریم. 

به گزارش فارس، بازیگر نقش اصلی «جشن سربرون» مرد است و لوکیشن‌های این سریال در  تهران، شهرک سینمایی، فارس،کهکیلویه و بویراحمد و ... قرار دارد.

به گزارش فارس، این سریال به نویسندگی و کارگردانی مجتبی راعی در سه فصل و در فضای تاریخی حدود ۱۰۰ سال پیش ساخته خواهد شد. فصل اول این سریال در قالب ۱۳ قسمت خواهد بود و ۲۵ قسمت فصل دوم سریال را شامل می‌شود. این سریال درباره عشایر قبل از انقلاب است و ماجرای چند خان و رعیت را به تصویر می‌کشد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما