امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

«نون خ» و «عصر جدید» موفق‌ در جذب مخاطب

مشاهده ۲۸۵
۱۳۹۸/۰۱/۱۷- ۱۶:۱۷

«نون خ» و «عصر جدید» موفق‌ در جذب مخاطب

«حسین سلطان‌محمدی» منتقد معتقد است در میان برنامه‌های نوروزی تلویزیون، 2 برنامه «نون خ» و «عصر جدید» در جذب و همراهی مخاطب موفق‌تر عمل کرده‌اند.

«حسین سلطان محمدی» منتقد سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی رسانه ملی، درباره برنامه‌های تلویزیون در نوروز ۹۸ گفت: در میان آثار نوروزی سریال «نون خ» را بیشتر پسندیدم. الگوی ساخت سریال «نون خ» بیشتر از روی پایتخت برداشته شده است که این ساختار در تلویزیون آشناست و جواب هم داده است.

وی ادامه داد: البته با این تفاوت که گویش و پوشش کردی و تصاویر کردی به آن افزوده شده بود. سلامت بومی، آسیب و از هم پاشیدگی مدرنیسم و شهری. مثل پایتخت یک خانواده در این سریال محوریت هستند و معضلی پیش می‌آید مثل سقوط هواپیما و ... مثل پایتخت۵ و ... که جداب از کار درآمده بود.

این منتقد در ادامه افزود: مجموعه «نون خ» سریال خوبی بود و توانست مردم را با خود همراه کند. سعید آقاخانی هم در این سریال علاوه بر کارگردانی، مجبور شده بود کار را یک تنه پیش ببرد و روی این حساب که اصالتا کرد است لهجه و گویش و آداب و سنت این منطقه را به خوبی به تصویر کشیده بود.
سلطان محمدی درباره برنامه‌های دیگر تلویزیون نیز عنوان داشت: در میان برنامه‌ها، «عصر جدید» هم بسیار خوب بود و کم کم دارد به آنچه هدفش بوده نزدیک می‌شود و بین مردم جا باز می‌کند. همچنین در سری اول که سه دسته افغانی، یمنی و فلسطینی که خارجی‌های مقیم ایران بودند را آورده بود برای افرادی که ساکن ایران هستند برای شروع خیلی جالب بود.

وی در پایان گفت: همچنین ترکیب داوران هم خیلی بود و به دقت چیده شده که هر کدام از آنها مکمل دیگری هستند و کار را به خوبی پیش می‌برند. 

انتهای پیام/ 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما