امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

قدردانی رئیس سازمان بهزیستی به‎منظور انعکاس اخبار خدمات دستگاه‌های دولتی در مناطق سیل زده

مشاهده ۱۸۱
۱۳۹۸/۰۱/۲۱- ۱۳:۳۱

قدردانی رئیس سازمان بهزیستی به‎منظور انعکاس اخبار خدمات دستگاه‌های دولتی در مناطق سیل زده

رئیس سازمان بهزیستی با قدردانی از رسانه ملی و به خصوص شبکه‌های سیما در پرداختن به سیل اخیر؛ بر نقش منحصربفرد سازمان صداوسیما در روشنگری و عینی‎سازی اقدامات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، وحید قبادی دانا معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور با حضور در جلسه شورای مدیران سیما ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این سازمان در پیش و پس از وقوع سیل در استان‌های گرفتار سیل گفت: سازمان بهزیستی به عنوان متولی سلامت اجتماعی کشور 134 تیم اورژانس اجتماعی و 230 تیم محب را در این مناطق به صورت 24 ساعته فعال کردیم.
وی افزود: خدمات روانشناسی و مددکاری، هشدارهای پیگشیرانه، مقابله با شایعات و رسیدگی به امور افراد تحت پوشش از جمله ماموریت‏‎های این تیم‎ها است. قبادی دانا با بیان اینکه متاسفانه آنچه در فضای مجازی درباره اخبار سیل منتشر می‌شود با واقعیات تفاوت دارد تصریح کرد: رسانه ملی می‎تواند واقعیات و ظرفیت‎های همه دستگاه‌ها و کمک‎های مردم را به درستی و دقیق منعکس کند و تاکنون نیز به صورت کامل و وافی به این موضوع پرداخته است. رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن قدردانی از حمایت‎های رسانه ملی در پوشش اخبار اقدامات و خدمات دستگاه‌ها و همچنین اطلاع‎رسانی شماره حساب این سازمان برای دریافت کمک‎های مردمی ابراز امیدواری کرد با تلاش تمامی دستگاه‌ها و گروه‌های جهادی هر چه سریع تر از آلام سیل زدگان بکاهیم.
همچنین مرتضی میرباقری معاون سیما در این نشست با اشاره به تشکیل قرارگاهی به این منظور در رسانه ملی ادامه داد: انعکاس تمامی اقدامات و خدمات دستگاه‌های دولتی، نظامی و کمک‎های مردمی در شبکه‌های سیما حاکی از این واقعیت است که کشور و ملت در کنار سیل‌زدگان هستند.
وی با اشاره به تلاش‎های صورت گرفته سازمان بهزیستی در مناطق سیل‎زده، تصریح کرد: مشمولان تحت پوشش شما جزو مظلوم‎ترین افراد جامعه هستند که اهتمام مددکاران و همکاران شما در ارائه خدمات و جلوگیری از آسیب دیدن این افراد در شرایط بحران امیدآفرین است و شبکه‌های سیما برای پوشش این خدمات آمادگی کامل را دارند.
معاون سیما در پایان از رئیس سازمان بهزیستی کشور خواست تا گزارش‎های جامعی از میزان آسیب‎های مناطق گرفتار سیل همراه با مشاوره‌های مددکاری و مشاوره‎ای تهیه شود تا با ارائه به معاونت سیما در دستور کار شبکه‌های سیما قرار گیرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما