امروز يك شنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

دیدگاه‌های حزب سوسیال کردستان عراق و چگونگی مشارکت در کابینه نهم

مشاهده ۱۳۳
۱۳۹۸/۰۳/۰۱- ۱۲:۲۹

دیدگاه‌های حزب سوسیال کردستان عراق و چگونگی مشارکت در کابینه نهم

در برنامه پرمخاطب «مجله خبری» کانال کردی شبکه سحر امروز چهارشنبه اول خرداد، مشارکت احزاب در کابینه نهم اقلیم کردستان عراق بررسی می‎شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کانال کردی شبکه سحر در برنامه پرمخاطب «مجله خبری» به سراغ چگونگی مشارکت احزاب در کابینه نهم اقلیم کردستان عراق رفته است.
امشب در برنامه «مجله خبری» (هەڵوێستەو هەواڵ ) کانال کردی شبکه سحر درباره حزب سوسیال کردستان و چگونگی مشارکت در کابینه نهم با کارشناس برنامه گفت‎وگو خواهد شد.
در این برنامه که با حضور « لقمان لطیف محمد» کارشناس و نماینده حزب سوسیالیست کردستان عراق در تهران پخش می‎شود، در خصوص روند تشکیل کابینه نهم در اقلیم کردستان سوالاتی مطرح خواهد شد. از محورهای بحث در برنامه «مجله خبری» می‎توان به مشکلات دولت اقلیم کردستان عراق در سال‎های گذشته اشاره کرد.گفته می‌شود، در سال‎های گذشته بعضی احزاب هم در دولت بودند و هم در جایگاه سیاسی اپوزیسیون مشارکتی فعالانه داشتند و در برخی مواقع مواضعی بر خلاف دیدگاه‌های دولت اتخاذ می‌کردند.
از کارشناس برنامه درباره راهکارهایی برای برون‎رفت از این معضل در کابینه نهم، سوالاتی پرسیده می‌شود. این برنامه به جایگاه و ظرفیت‎های جریان‎های احزاب اپوزیسیون در فضای سیاسی کردستان عراق نیز می‎پردازد.
اجرای برنامه را امشب «عبدالله عابدی» و «فریبا عبدالملکی» بر عهده دارند. «مجله خبری» امشب  چهارشنبه اول خرداد ساعت 22:30 به وقت تهران از کانال کردی شبکه جهانی سحر تقدیم مخاطبان می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما