امروز پنج شنبه  ۲۸ شهريور ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

نگاه پرس تی وی به حمله موشکی انصارالله یمن به شهر الدمام

مشاهده ۹۲
۱۳۹۸/۰۵/۱۶- ۱۳:۳۹

نگاه پرس تی وی به حمله موشکی انصارالله یمن به شهر الدمام

برنامه این هفته «جریان خاورمیانه» (MidEasTream) شبکه پرس تی وی حمله موشکی انصارا... یمن به شهر الدمام در شرق عربستان سعودی را به بحث و بررسی می‎گذارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی مروه عثمان با اشاره به حمله انصارالله یمن با موشک جدید دوربرد به یک هدف نظامی مهم در الدمام که در پاسخ به حملات و جنایات عربستان سعودی و ریختن خون مردم بیگناه یمن صورت گرفت، به نقد و گفت‎وگو درخصوص جنگ عربستان و متحدانش با یمن از زمان شروع این جنگ و ناتوانی عربستان در رسیدن به اهدافش و پایان دادن به این جنگ می‌پردازد.

در این برنامه همچنین ضمن بررسی تصمیم امارات برای خروج نیروهایش از یمن، تبعات خروج نظامی امارات از یمن برای عربستان و مشکلاتی که برای این کشور ایجاد می‌کند به تبادل نظر گذاشته می‎شود.
نگاهی به روابط عربستان و امارات و اختلافات اخیرا میان این دو کشور و مروری بر تلاش‎های مقامات عربستانی برای منصرف کردن امارات از تصمیمش برای خروج از یمن نیز از دیگر مباحثی است که در این برنامه واکاوی می‎شود.
زمان پخش «جریان خاورمیانه» ساعت 00:03 بامداد شنبه 19 مرداد است و تکرار آن شنبه ساعت 8، دوشنبه ساعت 5 و 15، سه‎شنبه ساعت 21، پنجشنبه ساعت 19 و جمعه ساعت 13 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما