امروز چهارشنبه  ۷ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

در «جریان خاورمیانه» پرس تی وی:
در «جریان خاورمیانه» پرس تی وی:

نگاهی به افزایش تنش‎ها میان حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی

مشاهده ۱۳۲
۱۳۹۸/۰۶/۱۳- ۱۳:۳۶
تعداد بازدید:132
برنامه این هفته «جریان خاورمیانه» (MidEasTream) به بررسی افزایش تنش‎ها میان حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی و حمله جنگنده‌های اماراتی به نیروهای برخوردار از حمایت ائتلاف به رهبری عربستان در کشور یمن می‎پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی مروه عثمان با نگاهی به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نقاطی از عراق، سوریه و لبنان، اظهارات سران رژیم صهیونیستی درخصوص حمله به مناطق مختلف خاورمیانه و اظهارات سید حسن نصرالله در واکنش به حملات پهپاد رژیم صهیونیستی به عنوان نقض آشکار حاکمیت ملی لبنان را به بحث و گفت‎وگو می‎گذارد.
همچنین در این زمینه، واکنش سعد حریری، نخست وزیر لبنان به حملات و تجاوزهای رژیم صهیونیستی، احتمال شروع دوباره جنگ میان لبنان و رژیم صهیونیستی و واکنش آمریکا نسبت به افزایش تنش‎ها در منطقه در پی حملات رژیم صهیونیستی نیز واکاوی می‎شود.
در ادامه برنامه «جریان خاورمیانه»، حمله جنگنده‌های اماراتی به نیروهایی در کشور یمن که از حمایت ائتلاف به رهبری عربستان برخوردار بودند نیز بررسی می‎شود. در این خصوص پیرامون رویارویی عربستان و امارات در یمن و افزایش تنش ها میان این دو کشور و دلایل حمایت امارات از جدایی طلبان در جنوب یمن تبادل نظر صورت می‌گیرد. «جریان خاورمیانه» ساعت 00:03 بامداد شنبه 16 شهریور از شبکه پرس تی وی پخش و شنبه ساعت 08:00، دوشنبه ساعت 04:00 و 15:00، سه‎شنبه ساعت 21، پنجشنبه ساعت 19 و جمعه ساعت 13 بازپخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما