امروز دوشنبه  ۷ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

در «ما مردم» پرس تی وی
در «ما مردم» پرس تی وی

واکاوی نقش ترامپ در رکود اقتصادی آمریکا

مشاهده ۱۰۱
۱۳۹۸/۰۶/۱۶- ۱۳:۴۷
برنامه این هفته «ما مردم» شبکه پرس تی وی به بررسی رکود اقتصادی در آمریکا در اثر سیاست‎ها و تصمیمات نادرست دونالد ترامپ می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی با اشاره به تاثیر جنگ اقتصادی آمریکا با چین و سیاست‎های مالیاتی دونالد ترامپ در سوق دادن اقتصاد این کشور به سمت رکود، واکنش نماینده‌های کنگره آمریکا نسبت به جنگ اقتصادی آمریکا با چین و تاثیر سیاست‎ها و وضعیت اقتصادی آمریکا بر تصمیم رای دهندگان آمریکایی برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده میلادی را به بحث و بررسی می‎گذارد.
در ادامه این برنامه که میزبان کارشناسانی همچون مایک هریس، سردبیر مالی نشریه «وترنز تودی» در لس آنجلس و کیت پریستون مدیر نهاد «اتک دِ سیستم دات او آرجی» در ویرجینیای آمریکاست، ضمن مروری بر نتایج نظرسنجی‌های رسمی آمریکا مبنی بر اعتقاد 41 درصد مردم این کشور درخصوص نقش سیاست‎های ترامپ در آسیب رساندن به اقتصاد آمریکا، گفت‎وگو درباره تاثیر این سیاست‎ها بر وضعیت زندگی قشر متوسط آمریکا و کاهش میزان محبوبیت ترامپ در بسیاری از ایالات آمریکا صورت می‎گیرد. همچنین در بخش دیگر این برنامه، توفان دوریان و خسارات ناشی از آن در آمریکا با حضور گای مک فرسون استاد علوم سیاسی دانشگاه امیریتوس آمریکا به بحث و بررسی گذاشته می‎شود. در این خصوص ضمن بررسی تاثیر تغییرات اقلیمی جهان در بروز چنین اتفاقاتی در نقاط مختلف دنیا، نقش آمریکا به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ گازهای گلخانه‎ای بعد از چین در گسترش تغییرات اقلیمی و علل خروج این کشور از توافق آب و هوایی پاریس باوجود نقش برجسته آن در آلوده کردن جو کره زمین واکاوی می‎شود. «ما مردم» شنبه 16 شهریور ساعت 21:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:05 بامداد، 8 و 19 و سه شنبه ساعت 4 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما