امروز يك شنبه  ۱۷ آذر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

نگاه پرس تی وی به تبعات اقتصادی خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا

مشاهده ۱۱۴
۱۳۹۸/۰۶/۲۰- ۱۳:۴۰

نگاه پرس تی وی به تبعات اقتصادی خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا

موضوع برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) از شبکه پرس تی وی به بررسی احتمال خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه و تبعاتی که این مسئله بر اقتصاد آن بر جای می‎گذارد، اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی کاوه تقوایی با نگاهی به اسناد دولتی منتشر شده درخصوص «عملیات چکش زرد» درباره نتایج احتمالی خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا به بحث و گفت‎وگو پیرامون تلاش‎های آمریکا برای ترغیب بوریس جانسون به‎منظور خروج بدون توافق با اتحادیه اروپا می‌پردازد.
در این برنامه ضمن مروری بر مسائل اشاره شده در این اسناد از جمله کاهش ورود سوخت، مواد غذایی و دارو به برتیانیا، گسترش تظاهرات مردمی در تمامی‌بریتانیا و افزایش بی‎نظمی‌های عمومی و تنش‎ها، احتمال ورود بریتانیا به دوره رکود اقتصادی در صورت خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا واکاوی می‎شود. نگاهی به وضعیت اقتصادی اروپا و شرایط اقتصادی مردم بریتانیا و همچنین تاثیر خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا و تنش‎های ناشی از جنگ تجاری بر کارخانه‌های فعال در بریتانیا نیز از دیگر محورهای بررسی در این برنامه است. «شکاف اقتصادی» ساعت یک بامداد جمعه 22 شهریور از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت یک بامداد، یکشنبه ساعت 9 و 20 و دوشنبه ساعت 12 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما