امروز شنبه  ۵ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نظرسنجی مرکزتحقیقات درباره میزان استفاده مردم از تلویزیون و سایررسانه‌ها:
نظرسنجی مرکزتحقیقات درباره میزان استفاده مردم از تلویزیون و سایررسانه‌ها:

بیش از نیمی ازمردم فقط بیننده فیلم وسریال از تلویزیون هستند

مشاهده ۳۳۸
۱۳۹۸/۰۷/۱۳- ۱۷:۴۲
تعداد بازدید:338
مرکزتحقیقات سازمان صدا وسیما درنظرسنجی جدید خود به مقایسه میزان استفاده مردم از سیمای جمهوری اسلامی و سایررسانه‌ها در موضوعات مختلف پرداخته است که براساس آن درزمینه فیلم و سریال ،81 درصد از مردم سراسر کشور بیننده فیلم و سریال از تلویزیون جمهوری اسلامی یا سایررسانه‌ها هستند و 50.1 درصد مردم هم فقط فیلم و سریال را از سیمای جمهوری اسلامی دنبال می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ،براساس این نظرسنجی 22.1 درصد از مردم سراسر کشور فیلم و سریال را هم از سیمای جمهوری اسلامی و هم از سایررسانه‌ها دنبال می‌کنند و 8.8 درصد هم فقط بیننده فیلم و سریال از سایررسانه‌ها هستند.

میانگین تماشای فیلم وسریال از سیمای جمهوری اسلامی ایران در شبانه روز یک ساعت و 47 دقیقه است درحالی که میانگین تماشای فیلم و سریال از سایررسانه‌ها در شبانه روز براساس این نظرسنجی 40 دقیقه بدست آمده است.

درمیان شبکه‌های مختلف تلویزیونی مردم فیلم وسریال خود را بیشتر از شبکه‌های سه ،یک ،آی فیلم ،دو و شبکه استانی دنبال می‌کنند .

37.9 درصد از مردم بیشتر از شبکه سه ،26 درصد بیشتر ازشبکه یک ،21.1 درصد بیشتر از شبکه آی فیلم ،11.1  درصد بیشتر از شبکه دو و 10.3 درصد بیشتر ازشبکه استانی محل زندگی خود فیلم و سریال تلویزیونی می‌بینند.

براساس این نظرسنجی 13.5 درصد از مردم بیشتر از ماهواره ،7.7 درصد بیشتر از شبکه نمایش خانگی ،7.6 درصد بیشتر از تلفن یا رایانه همراه خود و 5.7 درصد هم از سایت های اینترنتی برای دیدن فیلم و سریال مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما