امروز چهارشنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«حکایت‌های کمال» تصویری از روابط دوستانه مردم

مشاهده ۴۷۹
۱۳۹۸/۰۸/۱۹- ۱۰:۴۶
بازیگر سریال «حکایت‌های کمال» گفت: این سریال زندگی روزمره ایرانیان و روابط دوستانه آنها را تصویر می‌کند، چیزی که متعلق به همه گروه‌های سنی است.

«وحید اسمی خانی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در سریال «حکایت‌های کمال» نقش مردی به نام رجب را دارم و بازی در این سریال از دو جهت برایم جالب بود؛ یکی اینکه باید در کاری تاریخی بازی می‌کردم و دیگر اینکه نقش مردی را داشتم که در قصه، زندگی او مربوط به سالها پیش از تولد من بوده و باید به درک درستی از شرایط او و منطق رفتارهایش می‌رسیدم. خوشبختانه آقای صلح میرزایی با حوصله بازیگرانش را راهنمایی می‌کند و به آنان کدهایی می‌دهد که ارائه بهتر نقش بازیگر را یاری می‌دهد.

بازیگر سریال‌های «زوج و فرد»، «آخر خط» و «مرضیه» افزود: جذابیت «حکایت‌های کمال» برای مخاطب می‌تواند در این باشد که نمایشگر فرهنگ کهن ایرانیان و روابط دوستانه مردم ایران است. اینکه در گذشته چقدر روابط همسایه‌ها و اقوام نزدیکتر از الان بوده و اهمیت این مسائل اخلاقی و صله رحم را در قالبی شیرین و موقعیت‌های کمیک به ما یادآور می‌شود.

ضمن اینکه «حکایت‌های کمال» به دلیل نحوه کستینگ و ظرفیت شخصیت‌پردازی در فیلمنامه همزمان مخاطب کودک و بزرگسال را به خود جلب می‌کند که نمونه آن کمتر در سریال‌های اخیر تلویزیون دیده شده است. من در جریان تولید سریال شاهد بودم که تهیه کننده آن آقای محسن شایانفر با سختی‌های فراوان با تلاش و کوشش شبانه روزی آن را سرانجام به آنتن رساند که لازم است از او هم تشکر کنم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما