امروز سه شنبه  ۶ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

گلادیاتور به شبکه نمایش می‌آید

مشاهده ۱۶۶
۱۳۹۸/۱۲/۱۷- ۱۲:۱۶
شبکه نمایش، این هفته آثار راسل کرو را پخش می‎کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه در نوبت پخش ساعت ۱۳ فیلم‎های سینمایی و تله فیلم‎های گلنار، مدرسه پیرمردها، نام و نام خانوادگی، آوای گمشده، بازگشت لوک خوش‎شانس، همپای آب و فصل نرگس را از شنبه ۱۷ اسفندماه تا جمعه ۲۳ اسفندماه برای مخاطبان در نظر گرفته است.
نوبت پخش فیلم‎های ساعت ۱۵ نیز تکرار فیلم‎های کلاسیک شب قبل است که به ترتیب تا جمعه ۲۳ اسفندماه، سرنوشت شگفت انگیز امیلی پولان، چارلز دیکنز : مردی که سرود سال نو را نوشت، کلیک، دیواره ی شمالی، هوگو و پرتقال شیرین من  پخش می‌شوند.
در ساعت ۱۹، از شنبه تا جمعه، به ترتیب فیلم‎های دنباله دار پدینگتون ۱و ۲، فیات سفید در دو قسمت، پارک ژوراسیک ۱و ۲ از این شبکه به‎نمایش درمی‎آیند.
همچنین این هفته، شبکه نمایش در نوبت پخش ساعت ۲۱، مرور آثار راسل کرو یا همان ماکسیموس، که برای نقش‌ خود به عنوان فرمانده‌ رومی، در فیلم حماسی گلادیاتور (۲۰۰۰) که باتلاش ریدلی اسکات ساخته شد، با توجه بین‎المللی مواجه و موفق شد اولین اسکار خودش را بدست بیاورد و نام خودش را به عنوان یک ستاره تثبیت کند را در جدول پخش خود قرار داده است.
از جمله ‌آثار وی به ترتیب، فیلم‎های سه روز بعد، مسابقه بزرگ، استاد و فرمانده، برنده و بازنده،یک ذهن زیبا، قطار ۳:۱۰ به یوما و گلادیاتور پخش می‌شوند.
باکس ساعت ۲۳ نیز به پخش فیلم‎های جذاب اختصاص دارد که این هفته، به ترتیب فیلم‎های خوب بد جلف، پیرمرد و اسلحه، تراست، رودخانه ویند، پادشاه دزدان، وزیر کاتوه و کارمندان شرکت در جدول پخش شبکه نمایش قرار گرفته‎اند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما