امروز يك شنبه  ۲۲ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بررسی پزشکی جراحی در شرایط کرونا

مشاهده ۵۶
۱۳۹۹/۰۴/۰۹- ۱۱:۲۲
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» امروز دوشنبه 9 تیر، با دعوت از یک فوق‌تخصص بیهوشی قلب به سوالات مخاطبان درباره جراحی قلب در زمان شیوع ویروس کرونا پاسخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علیرضا جهانگیری‌فرد با حضور در استودیوی برنامه «به خانه بر می‌گردیم» به سوالاتی که درباره جراحی در شرایط کرونا مطرح شده و در اذهان عمومی‌پدید آمده بود، پاسخ می‌دهد.
این فوق‌تخصص بیهوشی قلب ضمن پاسخ به سوالات مردم راهنمایی‌هایی نیز برای انجام معالجات پزشکی در ایام کرونا و استفاده از حمایت برون پیکری(اکمو) مطرح می‌کند.
همچنین دکتر فرشاد نجفی‌پور به عنوان روانشناس به موضوع هفتگی برنامه، کرامت می‎پردازد و درباره تبعات منت گذاشتن و پرتوقعی همسران از یکدیگر و تاثیر آن روی فرزندان می‌گوید و تکنیک‎هایی برای بخشش بی‎چشمداشت مطرح می‌کند.
علاوه بر این هادی مالکی سالاد سبزیجات بهاری را به دو میهمان برنامه آموزش می‎دهد و محمدعلی فراهانی نیز آموزش خوشنویسی با خودکار را برای مخاطبان برنامه در نظر گرفته است.
همچنین ایمان باقی به مناسبت دهه کرامت قطعه‌ای را تقدیم بینندگان می‎کند.
برنامه «به خانه بر می‌گردیم» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و سردبیری مائده شیرپور است که امروز ساعت 16:45، با اجرای محمد نظری و راحله امینیان روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما