امروز سه شنبه  ۸ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

خوانش اتفاقات زندگی چارلی چاپلین در کتاب شب رادیو تهران

مشاهده ۱۲۷
۱۳۹۹/۰۴/۱۰- ۱۱:۲۴
ماجراهای زندگی چارلی چاپلین از 14 تا 26 تیر در برنامه «کتاب شب» با صدای بهروز رضوی، برای شنوندگان رادیو تهران روایت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، چارلی چاپلین چگونه از فقر مطلق به اوج ثروت و شهرت رسید؟، پدر و مادرش چه کاره بودند و چگونه از دنیا رفتند؟، چارلی چه طور به صحنه نمایش راه یافت و راهیابی‌اش به سینما چگونه بود؟، چه شد که این بچه فقیر، در کنار کارگردان‌ها قرار گرفت و فیلمسازی آموخت و با فیلم‌هایی که ساخت، خیلی عجیب و غیر‌مترقبه، به ثروتی افسانه‌ای دست یافت؟، با چه کسانی حشر و نشر داشت؟، چه عادت‌های بد و چه ویژگی‌های خوبی داشت؟ و ...

این پرسش‌ها و ده‌ها پرسش دیگر از زندگی این نابغه عالم سینما، از 14 تا 26 تیر با صدای بهروز رضوی در برنامه «کتاب شب» روایت می‌شود. تمام این متن که قرار است در دو هفته بازخوانی شود، با استفاده از کتاب‌هایی که به قلم خود چارلی نوشته شده، مانند روشنایی‌های شهر با ترجمه علی‌اصغر بهرام‌بیگی، داستان کودکی من با ترجمه محمد قاضی، سرگذشت من با ترجمه جمشید نوایی و ... تنظیم رادیویی شده است.

برنامه «کتاب شب» با سردبیری و نویسندگی محمدباقر رضایی، تهیه‌کنندگی زرین کشاورز، صدابرداری محسن فراهانی و اجرای بهروز رضوی، در گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران تولید می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما