امروز پنج شنبه  ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مجازات گروهی برای بازداشت فلسطینی‌ها در اسرائیل و پیامدهای آن از نگاه در پرس تی وی

مشاهده ۱۰۴
۱۳۹۹/۰۴/۱۱- ۱۲:۵۴
بحث و بررسی درخصوص مجازات گروهی به عنوان سیاست مورد استفاده اسرائیل برای بازداشت فلسطینی‌ها در برنامه این هفته «پرونده‌های فلسطین» (palestie files) در شبکه پرس تی وی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با اشاره به انجام 1850 بازداشت به‎دست نیروهای رژیم صهیونیستی در سال 2020 در قالب مجازات جمعی به واکاوی سیاست‎های اسرائیل مبنی بر بازداشت فلسطینی‌ها و مجازات آن‌ها طی ماه‌های اخیر پرداخته و شرایط نامساعد نگهداری آن‎ها را در زندان‌هایی که آلوده به ویروس کرونا شده است، بررسی می‎کند.
در این برنامه ضمن اشاره به نگرانی‌های بین‎المللی درخصوص افزایش روزافزون تعداد بازداشتی‌ها در فلسطین، وضعیت فلسطینی‌ها در زندان‌های رژیم صهیونیستی، شکنجه جسمی، سوءاستفاده و آزار روحی آن‎ها و وضعیت نگهداری زنان در زندان‌های اسرائیل و نگرانی‌ها درخصوص سلامت آن‎ها به نقد و تبادل نظر گذاشته می‎شود.
در این برنامه همچنین ضمن مروری بر وضعیت شیوع کرونا در میان فلسطینی‌ها و زندان‌های رژیم صهیونیستی، گفت‎وگو درباره رعایت نشدن اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیر از ابتلا به ویروس کرونا در زندان‌های اسرائیل و تاثیر سیاست بازداشت رژیم صهیونیستی بر مقاومت مردم فلسطین صورت می‎گیرد.
«پرونده‌های فلسطین» با اجرای وسام البحرانی و تهیه‎کنندگی حسین الشیماری، جمعه 13 تیر ساعت 12، به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه جمعه ساعت 00:05، شنبه ساعت 13 و 20، یکشنبه ساعت 4، دوشنبه ساعت 11و 17 و سه‎شنبه ساعت 15 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما