امروز پنج شنبه  ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

روایت پرس تی وی
روایت پرس تی وی

اظهارات جنجالی ترامپ علیه معترضان به نژادپرستی در آمریکا در شبکه‌های اجتماعی

مشاهده ۹۶
۱۳۹۹/۰۴/۱۴- ۱۳:۰۹
برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی به بررسی اظهارات جنجالی دونالد ترامپ علیه معترضان به نژادپرستی در آمریکا در شبکه‌های اجتماعی اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی با مروری بر اعتراضات گسترده در آمریکا علیه نژادپرستی سیستماتیک در این کشور به بررسی اظهارات جنجالی ترامپ علیه معترضان به نژادپرستی در آمریکا در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد. این برنامه با نگاهی به پست‎های ترامپ در شبکه‌های اجتماعی درخصوص اعتراضات اخیر، واکنش آمریکایی‌ها نسبت به توییت‌های دونالد ترامپ درخصوص اعتراضات اخیر در آمریکا را واکاوی می‎کند.
در این برنامه همچنین با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری 2020 در آمریکا و وضعیت ترامپ و رقیب وی در این انتخابات، جنگ ترامپ علیه شبکه‌های اجتماعی توییتر و فیسبوک در پی برچسب‎گذاری پست‎های او در این پلتفرم‎ها به بحث و تبادل نظر گذاشته  و وضعیت شیوع ویروس کرونا در آمریکا و واکنش‎های ترامپ نسبت به افزایش تعداد مبتلایان و فوتی‌ها در این کشور بررسی می‎شود.
در ادامه و در بخش دوم این برنامه نیز موضوع طرح موسوم به الحاق کرانه باختری و اختلافاتی که بر سر اجرایی کردن این طرح وجود دارد به نقد گذاشته می‏‎شود.
در این خصوص ضمن اشاره به تصمیم نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای اجرایی کردن طرح الحاق کرانه باختری و دره رود اردن در اول ژوئیه، بحث و گفت‎وگو درخصوص علل به تعویق افتادن این طرح و نقش آمریکا در تصویب و به تعویق افتادن آن صورت می‌گیرد. مروری بر واکنش کشورهای مختلف جهان نسبت به طرح الحاق نیز از دیگر محورهای بحث در این برنامه به شمار می‎آید.
«ما مردم» به تهیه‎کنندگی عاطفه سادات دربندی شنبه 14 تیر ساعت 21، به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:05 بامداد، 8 و 19 و سه‎شنبه ساعت 4 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما