امروز دوشنبه  ۷ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

جشن اعیاد غدیر و قربان در برنامه‌های مرکز کرمان

مشاهده ۱۳۷
۱۳۹۹/۰۵/۰۸- ۱۴:۰۱
صدا‌وسیمای مرکز کرمان در دهه امامت و ولایت، برنامه‌های متنوع و شادی را روانه آنتن می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه«عیدانه» با هدف تقویت اتحاد و همدلی و کمک مومنانه، شنبه 11مرداد ساعت 9 به صورت زنده از رادیو کرمان پخش می‌شود. مباحث کارشناسی، نمایش، شعرخوانی، موسیقی و گزارش بخش‌هایی از این ویژه برنامه رادیویی 90 دقیقه‌ای است.

برنامه رادیویی«نسیم شرق» به پویش همدلی، قربانی کردن، توجه به افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا و تشویق مردم به فرهنگ قربانی کردن می‌پردازد. این برنامه 10 مرداد ساعت 17:30 از صدای مرکز کرمان تقدیم شنوندگان می‌شود. همچنین برنامه«عیدعاشقان» با موضوع شناخت غدیر و شناخت سیره حضرت علی(ع)، 11مرداد ساعت 18 از رادیو کرمان روی آنتن می‌رود.

برنامه«شب‌های کرمان» در دهه امامت و ولایت، ساعت 21 با آیتم‌های کلیپ، تریبون خنده، نمایش، لطیفه، پیام تبریک مردمی، خواننده، کلیپ‌های ارسالی مخاطبین، دف نوازی و ... از سیمای کرمان پخش می‌شود.

برنامه«زندگی زیباست» نیز در این دهه با ساختار ترکیبی-استودیویی، با بخش‌های کلیپ، کارشناسی، آموزش هنری و آشپزی، حدیث و ... تقدیم بینندگان کرمانی می‌شود. گفتنی است ویژه برنامه«صبح بخیر کرمان» در دهه امامت و ولایت، از ساعت 7 به مدت 55 دقیقه از سیمای کرمان روی آنتن می‌رود.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما