امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تشکر فرماندار رشت از نقش‎آفرینی خبرنگاران در عرصه اطلاع‎رسانی

مشاهده ۱۰۶
۱۳۹۹/۰۵/۲۰- ۱۱:۲۲
فرماندار رشت در دیدار با مدیرکل صداوسیما ی مرکز گیلان، به مناسبت روز خبرنگار، از عملکرد موثر خبرنگاران رسانه استانی گیلان در انعکاس اخبار تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی فتح اللهی فرماندار رشت به مناسبت روز خبرنگار با حضور در صداوسیمای مرکز گیلان با مدیر کل مرکز دیدار کرد. فرماندار رشت در این دیدار با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی، گفت: روز خبرنگار محدود به همین روز نیست، بلکه این روز تنها تلنگری است برای یادآوری و قدرشناسی از زحمات این قشر فرهیخته است که همواره با تحمل همه سختی‌ها در عرصه‌های مختلف حضور دارند. مهندس فتح اللهی با تاکید بر اینکه بدون نقش‎آفرینی خبرنگاران در عرصه اطلاع‎رسانی، یقینا حلقه‎ای گم شده در انجام درست کارها وجود دارد، ابراز امیدواری کرد: برای ایجاد فضایی مناسب باید بتوانیم زمینه ایجاد همگرایی و تعاملات  روز افزون با خبرنگاران را فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه باید قدردان خبرنگاران باشیم که علاوه بر اطلاع‎رسانی خدمات دستگاه‌های اجرایی، مسائل و مشکلات سطح جامعه را به گوش مسئولان می‎رسانند، افزود: آمادگی داریم از ایده‌ها، پیشنهادات و طرح مشکلات و مسائل احتمالی از سوی خبرنگاران، برای پیشبرد بهتر امورات، بهره لازم را ببریم.
مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان نیز در این دیدار با اشاره به سختی‌های طاقت فرسای حرفه خبرنگاری، گفت: علاوه بر استرس‌ها و فشارهایی که این حرفه به همراه دارد، خبرنگاران همواره در بحران‌ها و مشکلات نیز در خط مقدم در حال فعالیت هستند.
دکتر محمدباقر باقرزاده نقش آفرینی پررنگ خبرنگاران در بحران کرونا را از جمله فعالیت‎های برجسته خبرنگاران صداوسیما در این زمینه برشمرد و خاطرنشان کرد: خبرنگاران در عرصه مقابله با کرونا، همپای کادر پزشکی و درمان، ایثارگرانه درسطح بیمارستان‌ها حضور داشتند که این موضوع قابل  ستایش است.
او همراهی و همکاری در انعکاس اقدامات دستگاه‌ها را از مهم‎ترین دغدغه‌های همکاران صداوسیما دانست و تصریح کرد: کار اصلی رسانه دمیدن روحیه امیدواری به جامعه است و در کنار این امر، با انتقال نظرات و انتقادات مردمی در خصوص کمی‌ها و کاستی‌های احتمالی به دستگاه‌ها، برای حل مشکلات کمک می‌کنند.
در پایان این دیدار فرماندار رشت با اهدای سپاس‎نامه از دکتر باقرزاده مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان تشکر کرد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما