امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تاثیرات سوء تحریم های اقتصادی آمریکا بر مردم جهان از دریچه دوربین شبکه پرس تی وی

مشاهده ۱۴۸
۱۳۹۹/۰۶/۱۲- ۱۳:۰۹
برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide)در شبکه پرس تی وی به بحث و گفت و گو درباره تاثیرات سوء تحریم های اقتصادی آمریکا بر مردم کشورهای مختلف جهان اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه کنندگی کاوه تقوایی با مروری بر گزارش سازمان ملل در خصوص تاثیرات زیان بار تحریم های آمریکا بر مردم کشورهای مختلف، موضوعاتی چون شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف و پیامدهای تحریم های آمریکا بر کشورهای تحت تحریم را به بحث و تبادل نظر می‌گذارد.
در این برنامه ضمن اشاره به درخواست گروه‌ ها و متخصصان حقوق بشری سازمان ملل مبنی بر لغو تحریم ها در شرایط کنونی جهان به منظور مقابله بهتر با همه گیری ویروس کرونا، نگرانی‌ های فعالان حقوق بشر درخصوص مشکلات مردم کشورهای تحت تحریم در دسترسی به اقلام و کالاهای ضروری مانند آب، مواد شوینده، برق، سوخت و غذا نیز واکاوی می‌شود.
تاثیرات منفی تحریم ها بر زندگی مردم کوبا، سودان، سوریه، ونزوئلا و یمن و پیامدهای تحریم در کاهش قدرت و توان کشورهای تحت تحریم برای مقابله با ویروس کرونا از جمله محورهای بحث در این برنامه به شمار می رود.
برنامه«شکاف اقتصادی» ساعت یک بامداد جمعه 14 شهریور از شبکه پرس تی وی پخش می‌ شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت 00:05 بامداد، یکشنبه ساعت 8 و 19 و دوشنبه ساعت 11 روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما